• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kobietom podobają się okularnicy?

Mężczyzna

darko_xd5932

Cichy Podglądacz
Nie przeszkadzają mi okulary jako ogólna idea. Jednak mają to do siebie, że dobrze dobrane mogą nawet dodać pazura i seksapilu, gorzej z tymi źle dobranymi.
Np. ta blondynka w okularach bardzo mi się podoba :)
81339844-woman-wearing-eyeglasses-sitting-with-book-on-toilet.jpg
 
Mężczyzna

Icarium

Nowicjusz
Ja się podobam w okularach, nawet chyba bardziej niż bez okularów, ale to chyba kwestie tzw. preferencji sapioseksualnych ze strony Pań.
W okularach wygląda się na bardziej yntelygentnego ;)
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Ja się podobam w okularach, nawet chyba bardziej niż bez okularów, ale to chyba kwestie tzw. preferencji sapioseksualnych ze strony Pań.
W okularach wygląda się na bardziej yntelygentnego ;)
Skąd masz te pewność, że się im podobasz? Sam noszę okulary i jestem ciekaw jak to rozpoznac:unsure:
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Jest rzeczą oczywistą, że okulary mogą dodawać i odejmować. Natomiast Icarium stwierdza, że On się podoba w okularach. Interesuje mnie skąd o tym wie?
 
Mężczyzna

Sex&Orgasm

Cichy Podglądacz
Dokladnie , dobrze dobrane okulary moga dodac seksapilu, ja nie wyobrazam sobie mnie bez okularow i lekkiej brody.

Kobiety potrafia w okularach wygladac mega , jezeli zrobi dobra stylowke do tego to tylko palce lizac.
;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry