• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kobietom podobają się okularnicy?

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Do Pań: uważacie, że ogólnie okulary dodają czy odejmują facetowi urody?
Spotykałem się z różnymi opiniami - jedne kobiety stwierdziły, że w okularach wyglądam fajniej, a inne, że bez okularów lepiej. Ciekaw jestem, jakie gusta mają nasze Forumowiczki.
 
B

Basia

Guest
ponieważ sama nosze okulary jakoś nie oceniam ludzi pod ich kontem więc moje zdanie jest kompletnie neutralne
ale stwierdzenie czy komuś pasuje czy nie to raczej nie zależy od płci ile od rysów twarzy
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Myślę, że jest coś w tym co może kręcić... Ja osobiście lubię facetów w oklurach. Zauwazylamy, że ten kto przez całe życie nosił okulary i nagle założy soczewki wygląda jak zupełnie inny człowiek i już mniej pociąga muszę to przyznać 😉
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Mi osobiscie bez roznicy czy ktos nosi czy nie, choc faktyczne jak ktos długo je ma a potem nagle zdejmie, to nie ten człowiek 😁
Sama mam takie do pracy przy kompie, i moje mnie irytuja jako narzedzie pracy. Przewaznie gdzies je walne i potem trace czas na szukanie i wsciekanie sie :rolleyes:
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Ja raczej nie lubię zwłaszcza te grube oprawki 🙄. Ale takie cienkie i jeśli pasują mu to ok
 
Kobieta

niezrozumiana

Cichy Podglądacz
Racja najlepiej😁😜 Niech jak najszybciej przychodzi wiosna i lato jak któraś ma dom z ogródkiem to rozkazujecie mężowi rozebrać się do rosołu i niech paraduje latem podczas upałów na golasa w ogrodzie😎😁
Myślę, że mężczyznę bardziej kręci to co zakryte. Ładna bielizna, zakolanówki, ozdoba we włosach. Zwłaszcza w wieloletnim związku. Ale co kto lubi ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry