• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kazdy facet się masturbuje?

Posejdon

Cichy Podglądacz
Masturbacja to normalna rzecz, robi to niemal każdy człowiek który jako jedyna istota może się sama zaspokoić. Gdyby zwierzęta to potrafiły to gatunek by wyginął.
 

Posejdon

Cichy Podglądacz
Hej, jeśli byś chciała to pokażę w kamerce ja się to robi. Masturbacja to normalna rzecz i wiadomo że robi to każdy człowiek na ziemi. Dziewczyny jak chcecie to piszcie na mail zenrak102@gmail.com
 
K

Kuba1896

Guest
Pewnie każdy, co jakiś czas się masturbuje, choć rekordziści, to po pół roku nie spuszczali z krzyża.
Warto jednak wziąć pod uwagę, to, że codzienny spust, nie jest dobry dla zdrowia.
 

Posejdon

Cichy Podglądacz
człowiek jest jedyną istotą która może się zaspokoić, inaczej byłoby o wiele więcej przestępstw. A gdyby zwierzęta to potrafiły to by gatunek wyginął.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Fałsz, inne zwierzęta też się masturbują. Na dodatek ta lista wcale nie jest krótka. Ba, udowodniono nawet, że szympansy czy delfiny uprawiają również seks wyłącznie dla przyjemności. Nie jesteśmy wcale tacy wyjątkowi pod tym względem.
 

Bjslover

Erotoman
Mysle ze wiekszosc ludzi kobiet i mezczyzn sie masturbuje. Wiekszosc facetow sie przyznaje, kobiety mniej. Ale procentowo mysle podobnie. Moze troche wiecej facetow. Pozdrawiam i milej masturbacji ;)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
A czy jakiś facet masturbuje sie przed swoja dziewczyną?
Nie wiem czy mogę o to poprosic.

Ja często , siadam nagi przed nią , plecami do niej , wtulam się w nią i pieszczę się
Czuje całe moje podniecenie
Zwykle całuje mnie wtedy i błądzi dłońmi po moim nagim ciele , głaszcze delikatnie...
Kiedy leżę po wytrysku głaszcze delikatnie mojego penisa , bawi się spermą...
Uwielbiam to :)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Z jakich powodów?
Ja widzę tylko dwa:
- bo znowu strzeliła focha i nie dala,
- chiala zobaczyc jak powinna obsługiwać Organ.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry