• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy często was nachodzi

Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
Czy często w ciągu dnia szczególnie jak jesteście w pracy nachodzi was ochota na sex?? Co wtedy myslicie? Co robicie jak ewentualnie się zachowujecie w pracy w takiej sytuacji….??
przyznam szczerze że mnie często i to bardzo reorganizuje pracę i nie można się za chiny skupić
 
Kobieta

Marysia1998

Nowicjusz
Czy często w ciągu dnia szczególnie jak jesteście w pracy nachodzi was ochota na sex?? Co wtedy myslicie? Co robicie jak ewentualnie się zachowujecie w pracy w takiej sytuacji….??
przyznam szczerze że mnie często i to bardzo reorganizuje pracę i nie można się za chiny skupić
Bardzo często. Wystarczy jedna wiadomość, nawet nie pikantna, a niestety dostaje rumieńców i czuję rozchodzące się ciepło po ciele.
W pracy od razu skupiam się na pracy, zajmuję się czymś co sprawi, że od razu przestanę myśleć o seksie. Działa. 😆
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Czy często w ciągu dnia szczególnie jak jesteście w pracy nachodzi was ochota na sex?? Co wtedy myslicie? Co robicie jak ewentualnie się zachowujecie w pracy w takiej sytuacji….??
przyznam szczerze że mnie często i to bardzo reorganizuje pracę i nie można się za chiny skupić
Są dni gdzie bez przerwy mi się chce. W takiej sytuacji pisze do mojego czy przyjedzie na chwilę do domu albo sama się zadawalam
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Podrywacz
W pracy (w domu również) chęć nachodzi mnie praktycznie codziennie. Starczy że poczytam forum, czy nawet wejdę na IG, zawsze znajdę coś, co mnie podnieci. W domu sprawa jest dość prosta do rozwiązania, natomiast w pracy, siedzę tak jak teraz, z twardym sprzętem, czuję że główka jest już wilgotna i pewien jestem że mam mokrą plamę na bokserkach.
 
Mężczyzna

Kris426

Cichy Podglądacz
Najgorzej jak pracuje z domu... Ze 3 razy w ciągu pracy muszę ulżyć. Jak normalnie jestem w biurze to na szczęście jestem skupiony na pracy ale i tak zdarza się czasem wyjsc do toalety w niecnym celu 🤪 jak nie ulżę sobie to nie mogę się na niczym innym skupić
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry