• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Częstotliwość spotkań

Status
Zamknięty.

Gangrel

Seks Praktykant
Nie, ale tak bylo jeszcze kilka m-cy temu. I wiem, ze potrafilbym tak dalej. Czekanie nie jest latwe, ale kiedy sie ma na Kogo... mozna, naprawde mozna.
 

marienn

Cichy Podglądacz
A ja cierpię, bo ostatnio przez 2 tygodnie byłam z moim misiem non-stop na wakacjach i teraz jak przyjechaliśmy do domu, a raczej ja do swojego a on do swojego to cierpię męczarnie, jak go nie widzę. Budzę się w środku nocy i szukam mojego misia-Krzysia obok, a tu go nie ma...tylko lampka nocna stoi smętnie na głośniku...On pracuje, ja od października na studia. Teraz staramy się widywać codziennie, ale nie zawsze się da...najchętniej to przykułabym go do siebie i nigdzie nie puściła. Nigdy nie będę miała go dosyć. I on chyba też. mam nadzieję:)
 

gonia

Erotoman
marienn napisał:
A ja cierpię, bo ostatnio przez 2 tygodnie byłam z moim misiem non-stop na wakacjach i teraz jak przyjechaliśmy do domu, a raczej ja do swojego a on do swojego to cierpię męczarnie, jak go nie widzę. Budzę się w środku nocy i szukam mojego misia-Krzysia obok, a tu go nie ma...tylko lampka nocna stoi smętnie na głośniku...On pracuje, ja od października na studia. Teraz staramy się widywać codziennie, ale nie zawsze się da...najchętniej to przykułabym go do siebie i nigdzie nie puściła. Nigdy nie będę miała go dosyć. I on chyba też. mam nadzieję:)
nadzieja matka głupich ;)
 

marienn

Cichy Podglądacz
gonia napisał:
nadzieja matka głupich
ale każda matka kocha swoje dzieci. :)
A poza tym, kiedy ja z moim Krzysiem jeszcze nawet formalnie nie byliśmy ze sobą, to on już mi pokazywał dom, w jakim będziemy sobie kiedyś mieszkać:) więc on chyba cierpi na to samo, na co ja :D
 

Kolorowy

Podrywacz
Ja mam dziewczynę od 3 miesięcy i widzimy się dzień w dzień przez ten czas... no były może dwa dni kiedy ona wyjechała i niemogliśmy się spotkać... tak to dzień w dzień... to się nazywa uzależnienie... ale ja inaczej nie mogę. Ciekawe co to będzie jak sięs kończą wakacje i będą studia... teraz korzystamy póki mozemy... srednio widzimy sie po 10 - 12 godzin... z tych 3 miesięcy spędziliśmy razem ok. 20 nocy... tak intensywnego zwiazku to nie miałem nigdy...
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry