• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czego nowego ostatnio spróbowaliście?

Llama

Cichy Podglądacz
Witajcie!

Zakładam wątek, żeby powymieniać się doswiadczeniami i może wzajemnie zainspirować.
Piszemy, czego nowego ostatnio spróbowaliśmy.

Ja zacznę.
Wczoraj pierwszy raz w życiu przeżyłam cudowny masaż cipki. Masaż - bez penetracji, tylko palce i ręka, facet totalnie ubrany, do tego niewielki korek analny w tyłku, ręce i nogi (rozłożone) przypięte do łóżka. Facet ubrany, na koniec tylko wyciągnął kutasa, masturbował się i skończył na moich piersiach. Trwało to około godzinę, pozwolił mi dojść na sam koniec.
Zainspirowało go to, że biorę antybiotyk i niebezpiecznie się normalnie bzykać, bo obniża skuteczność anty.

Teraz Wy ;)
 

Simon666

Nowicjusz
Tydzień temu moja kobieta wyszła z pomysłem ze chciałaby spróbować seksu z moim czarnoskorym kumplem. Miała już długo taką fantazję zwłaszcza ze mial bardzo duzego więc się zgodziłem pod warunkiem ze będę mógł to zobaczyć. Podjarało mnie to strasznie gdy widziałem jak ją pieprzy a na koniec pozwoliła nam dojść na raz do ust. Świetny widok był gdy masa spermy kapała z jej ust na ciało. W przyszłości z chęcią bym to powtórzył.
 

Darreq

Nowicjusz
W poprzedni weekend, spróbowaliśmy, z moją Myszką, analnie 😄
Kiedyś już tego próbowałem i specjalnie nie widziałem w tym niczego nadzwyczajnego ale teraz chyba do tego dojrzałem. Dla Myszki to był pierwszy raz.
Od jakiegoś czasu mnie korciło, żeby zanurkować w jej drugiej dziurce 😄
Baraszkowaliśmy sobie w sobotę i zapytałem, czy chciałaby w pupcię. Powiedziała "ok", to ja 3 susy do szuflady po żel i nową gumkę i zabieramy się do roboty.
Jako, że to była dla niej pierwsza taka akcja, to staram się powoli. Dla mnie, mimo chęci, to też stres i przez te delikatne podejścia ptak mi zaczyna słabnąć... noż ch... pomyślałem ale całe szczęście wraca do siebie i w końcu się udało 😁
Nie trwało to zbyt długo ale oboje byliśmy zadowoleni. Za jakiś czas spróbujemy znowu.
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Ostatnia nowinka u nas to lodzik w aucie na parkingu na leśnej drodze. Okazało się , że tak w praktyce trochę jest niewygodnie ale dreszczyk przyłapania całkiem fajny 😁 Są plany na sex na plaży nudystów i czworokąt z jakąś parą
 
Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
Ostatnio zafundowaliśmy sobie przyjemności bez dotykania genitaliów. Ani ich nie mogliśmy dotykać, ani nimi dotykać. Ręce, usta, języki, powierzchnia ciała - mogliśmy się dotykać, masować, całować, wąchać na wszystkie sposoby, ale bez genitaliów. Zajebiste doświadczenie, bo nie tylko odkrywające fajne doznania i miejsca, których stymulowanie sprawia przyjemność, ale i zmuszające do kreatywności.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry