• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cybersex, strony lub app

Kobieta

Laurachili

Nowicjusz
Jak bez kamerki to często na 6obcy widziałem jakieś zmyślone seks historyjki :D Na ile piszą je dziewczyny, a na ile są to podszywacze to nie mam pojęcia, nigdy mnie nie interesowały takie rozmowy.
Oj pisało się takie opowiadania . Nadal miłość do opowiadań erotyczych została ale już raczej nie ja piszę . Czasem podszywałam się pod chłopaka by pisać opowiadania. 😆
 

dzony85

Cichy Podglądacz
Witam na wstępie chciałem zaznaczyć że przeszukałem całe forum o tej tematyce i nic ciekawego nie znalazłem bynajmniej w moim odniesieniu i odczuciu do tego tematu.
Więc czy uprawiał lub uprawia dalej ktoś cybersex chat lub live na kamerce?
Bo poszukuje strony bądź jakiejś aplikacji gdzie będzie można oddać się uniesieniu emocji i razem doprowadzić się do euforii wzajemnie nie płacąc przy tym jakiś tam kredytów tylko z czystej przyjemności :) . Duża część stron przeglądałem nawet typu omegle gdzie jest więcej facetów niz kobiet , gdzie walą do upadłego czekając na jakąś wybrankę...
Cybersex nadal istnieje i ma się dobrze, ale trzeba płacić :) Też już długo szukam takich dziewczyn ale bez sukcesu. Myślę że lepiej dawać normalne ogłoszenia typu poznam ktoś do rozmów pisania itp, tak dziewczyny szybciej się odezwą niż od razu damy ogloszenie że na cyber, a gdy już znajdziemy taka osobę to delikatnie do tego podejść tak by jej nie spłoszyć, i o takie coś zapytać delikatnie po kilku dniach lub tygodniach, to pewnie i się zgodzi. Myślę że takich dziewczyn jest pełno tylko że one nie wchodzą na takie fora więc nie wiedzą że ktoś jej szuka do cyberku ;) Też bym chciał taką stałą dziewczynę do tego na dłużej a nie tylko na chwilę. Ale jak na razie muszę wchodzić na show up i co jakiś czas płacić za kobitkę która rozchyli mi nogi do kamery i zrobimy to razem na żywo
 

czajnik

Cichy Podglądacz
darmowe strony to o kant tylka są jak chcesz cos fajnego to musisz zaplacic, ceny sa rozne w zaleznosci od portalu, zerknij na adoreo.com.pl jedna z fajniejszych stron tego typu
 
Mężczyzna

pawel_strapon

Cichy Podglądacz
Trudno jest znaleźć kobietę do takich zabaw, zwłaszcza nie płatną. Płatnych to jest na pęczki. Kiedyś długo szukałem kobiet na cyber z kamerkami ale raczej bezskutecznie. W końcu zacząłem dla zabawy przyjmować zaproszenia na privy od facetów i któregoś razu zdecydowałem się na zabawę z facetem. Muszę przyznać, że polubiłem ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry