• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cybersex, strony lub app

Mężczyzna

Ziutek83

Cichy Podglądacz
Witam na wstępie chciałem zaznaczyć że przeszukałem całe forum o tej tematyce i nic ciekawego nie znalazłem bynajmniej w moim odniesieniu i odczuciu do tego tematu.
Więc czy uprawiał lub uprawia dalej ktoś cybersex chat lub live na kamerce?
Bo poszukuje strony bądź jakiejś aplikacji gdzie będzie można oddać się uniesieniu emocji i razem doprowadzić się do euforii wzajemnie nie płacąc przy tym jakiś tam kredytów tylko z czystej przyjemności :) . Duża część stron przeglądałem nawet typu omegle gdzie jest więcej facetów niz kobiet , gdzie walą do upadłego czekając na jakąś wybrankę...
 
Mężczyzna

libertyn76

Cichy Podglądacz
Swego czasu miałem kilka stałych znajomych, z którymi zabawiałem się na kamerce. Zazwyczaj były to długie rozmowy, przeważnie nago, połączone z masturbacją. Zdarzały się też pojedyncze epizody z paniami poznanymi na czatach. Również z żoną pokazywaliśmy się na kamerce innym parom.
 

And

Nowicjusz
Ja często ze swoją byłą zabawiam się na kamerce. Kiedyś domyśliła się że w trakcie rozmowy z nią się masturbuję więc kazała mi właczyć kamerę. Od tego czasu zawsze tak robimy.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Czasem na czacie Interii można kogoś znaleźć, jeśli się jest cierpliwym, ale zasadniczo jest to trudne i jeżeli chce się to robić regularnie, to nie sposób nie płacić.
 
Kobieta

Laurachili

Nowicjusz
Myślę że najlepszy pomysł to jest Omegle albo ome tv . Podobno częściej takie dziewczyny trafiają się na zagranicznych serwerach ale to musisz sprawdzić .
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Ome lipa. Tak bana na 3 miesiace dostałem za zdjecie nóg, a byłem w spodenkach... 90 % na tym ome to dzieci ponizej 18 lat,wiec nie szukał bym tam zabawy....
 
Kobieta

Laurachili

Nowicjusz
Ja się aż tak bardzo tam nie zgłębiałam akurat w tą stronę . Po prostu jest to strona w której łączysz się z randomowymi ludźmi z danego regionu jaki sobie wybierzesz . Oczywiście jest kamerka od razu .
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Jedynie Datezone,mialem tam konto z kobietą, ale jak wszedzie pełno stulejarzy,i praktycznie zero atrakcyjnych par,lub kobiet a takowych szukaliśmy...
 
Mężczyzna

rafaello123

Cichy Podglądacz
Myślę że najlepszy pomysł to jest Omegle albo ome tv . Podobno częściej takie dziewczyny trafiają się na zagranicznych serwerach ale to musisz sprawdzić .
Witam mam pytanie glownie do pan mianowicie moja partnerka odczuwa lekki bol podczas pozycji na pieska co o tym myslicie ??dodam ze to moja ulubiona pozycja , miala ktoras z was podoby problem??
 
Mężczyzna

jacek77

Cichy Podglądacz
Ciezko na necie znalesc kogos zeby fajnie pogadac. Na interi zdarzylo mi sie dwa razy...raz z facetem raz z kobieta...
 
Mężczyzna

jacek77

Cichy Podglądacz
Swego czasu miałem kilka stałych znajomych, z którymi zabawiałem się na kamerce. Zazwyczaj były to długie rozmowy, przeważnie nago, połączone z masturbacją. Zdarzały się też pojedyncze epizody z paniami poznanymi na czatach. Również z żoną pokazywaliśmy się na kamerce innym parom.
Jak masz ochote chetnie pogadam
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Jak bez kamerki to często na 6obcy widziałem jakieś zmyślone seks historyjki :D Na ile piszą je dziewczyny, a na ile są to podszywacze to nie mam pojęcia, nigdy mnie nie interesowały takie rozmowy.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja mam zawsze w takich wypadkach (np na zbiorniku) obawy czy ktoś po drugiej stronie nie zrobi czegoś głupiego z tym co widzi...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry