• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cyber-partnerka

T

Totus

Guest
@Totus wrzucę mu linka żeby nie przegapił :)
O pogodzie było o kimś innym. Ale widzę focha nie przeskoczę :(
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli teraz😁 że jakiegoś linka wrzucisz fochy itd no ale... ktoś mógłby powiedzieć że to nie moja sprawa. Ale co do wątku tutaj o cyber fantazjach- zakładam że masz z nim kontakt jeśli podobało się.... a jeśli podobało to ciągnięcie to nadal...
 
T

Totus

Guest
@Totus wiesz dobrze o czym mowa. Nie jesteś głupim facetem :)
Co do tematu: tak mam kontakt na ile czas nam pozwoli. Nie obecnie żadnego cyber nie ma otwartego. :p
No to szkoda ze nie mogę być na jego miejscu...nie mam jego zdolności żebym mógł też jakoś spodobać się Tobie czy innym paniom.... a jeśli cyber z nim podobał się to bawcie sie dalej...
 
T

Totus

Guest
a skąd założenie, że nie mógł byś się spodobać @Totus ? bo masz swój styl a nie styl innego gościa?
Choć właściwie zasługujesz na skopanie kostki.
🤔skopanie kostki?????? Dziękuję jedna złamana kosc wystarczy😁😁😁 a jeśli jego styl ci się podoba to chyba dobrze by było mieć jego a nie swój jakiś lichy i zjechany
 
T

Totus

Guest
🤔skopanie kostki?????? Dziękuję jedna złamana kosc wystarczy😁😁😁 a jeśli jego styl ci się podoba to chyba dobrze by było mieć jego a nie swój jakiś lichy i zjechany
No i mogłabyś udzielić nam tutaj paru wskazówek co do stylu... jak pisać żeby się podobało.... kierując się swoim gustem i stylem tego faceta np😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry