• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cuckold

Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Mnie podnieca taka myśl że moja żone posuwa ktoś inny, nawet o tym jej mówiłem w trakcie sexu chcąc wybadać jakie ma podejście do tego. Ale to tylko fantazja która nie będzie nigdy zrealizowana bo nawet jeśli by były takie możliwości to prędzej wszedł bym w swing niż siedzenie i patrzenie(albo nawet i nie) Nie rozumiem natomiast co cuckow podnieca w czyszczeniu swojej kobiety po kochanku lub dawanie się poniewierać ogólnie. Trochę poczytałem ich forum i część akcji które tam opisują jest dla mnie chora.
Dla Ciebie chora dla innych, np dla mnie całkiem normalna, jeżeli ktoś ma fantazje, zgodne z prawem, to chyba po to by je spełniać ?... ;)

Jeżeli chce ktoś o tym porozmawiać, nie ma problemu zapraszam do wiadomości prywatnej, postaram się odpowiedzieć na pytania ;)
 
Mężczyzna

SubZero

Cichy Podglądacz
Dlatego napisałem "dla mnie" Po prostu nie rozumiem akcji typu "chodzenie w klatce" "zakaz sexu i masturbacji" itd. Tak, dla mnie nie jest normalne upokarzanie się,zwłaszcza w oczach żony. Albo akcja typu że Rogacz miał pretensje do żony bo ona z kochankiem byli w pokoju obok i mieli go zawołać w odpowiedniej chwili ale go w końcu olali. Tak widocznie było żonce dobrze bez męża. Ale niech każdy się bawi jak chce a jak kogoś skrzywdzą to tylko sami siebie 😉
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Fakt, w tym również świadomość, ze to co niszczy małżeństwa, to zwykła nuda w sypialni.
Inaczej, nie masz pomysłów na coś innego, nowego?
A zatem znajdujesz się w kolejce do wymiany na inny model 🙂 i nawet o tym nie wiesz.
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Albo akcja typu że Rogacz miał pretensje do żony bo ona z kochankiem byli w pokoju obok i mieli go zawołać w odpowiedniej chwili ale go w końcu olali. Tak widocznie było żonce dobrze bez męża.
W takim przypadku ewidentnie widać, że to byłą fantazja żony a nie męża. To ją podniecało to, że jego upokarza, jak widać nie spotkało się z aprobatą. Takie akcje na pewno działają destrukcyjnie na związek.
Na takie akcje musi być obopólna zgoda. Czasem nawet dobrze jest porozmawiać o tym co chciałoby się robić, aby nie wyszło z tego jakieś wielkie nieporozumienie, które doprowadzi do rozpadu związku.
 
Mężczyzna

SubZero

Cichy Podglądacz
Oni zaplanowali tak a wyszło inaczej bo nie da się przewidzieć wszystkiego w takich układach dlatego nie zgadzam się z tym że to zawsze wychodzi na plus w urozmaiceniu sexu jak tu ktoś pisze:
Fakt, w tym również świadomość, ze to co niszczy małżeństwa, to zwykła nuda w sypialni.
Inaczej, nie masz pomysłów na coś innego, nowego?
A zatem znajdujesz się w kolejce do wymiany na inny model 🙂 i nawet o tym nie wiesz.
Mam nadzieję że to nie do mnie bo ja nie muszę żony oddawać innemu żeby obawiać się wymiany, mamy dobry sex i bez tego😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry