• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cuckhold

Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Mam taka sytuacje. Zona (lvl32, dwojka dzieci, z wygladu dalej 10/10 uznala ze jej sie nudzi i sciagnela sobie aplikacje zeby ogladac Panow. Dosc szybko napisal do niej jeden bezposredni czy by nie miala ochoty na sex z mlodszym, widzial obraczke na jej palcu wiec dodal ze zapewnia dyskrecje ale nawet 3katy mu nie obce. Po dniu erotycznej dyskusji ustalilismy ze odwiedzi ja w piatek, na spotkanie zapoznawcze bez rozbierania. Chce byc pewna ze jej sie tez spodoba na zywo i chce ustalic granice.
Ale ”nie moge ci zagwarantowac ze sie nic nie wydarzy bo moze mnie poniesie…”
Teraz background calej sytuacji: malzenstwo 12 lat, mmk, kkm podczas studiow, dluuugo namawialem ja na kolejny trojkat. Wczoraj uznala ze da szanse temu co ja podrywal, pobawi sie z nami dwoma rownoczesnie ale najpierw chce sama. Takze moja urodziwa malzonka ktora ma jednego partnera od ponad dekady jutro mozliwe ze da dupy obcemu facetowi. I wysle mi zdjecia co jej robi. Ew zadzwoni na facetime jak bedzie dochodzic.
Oboje jestesmy poddenerwowani ta sytuacja, bardziej podnieceni, ona bo bzyknie sobie mlodszego, zdradzi mnie rownoczesnie informujac co i jak robi, wie ze mnie to kreci.
A mnie podnieca to ze ona dala sie namowic, czuje sie jak 20 latka majaca romans (jej slowa) i ze bede mogl robic z nia brzydkie rzeczy podczas trojkata. No i to ze ona bedzie pieprzyc sie w naszym lozku z obcym gosciem a ja jestem kilka tys km dalej. Jest tez uczucie zazdrosci oczywiscie no ale ona robi to dla mnie, moge przerwac kiedy chce, i niestety takie zberezne rzeczy mnie kreca.
Macie jakies ciekawe przemyslania odnosnie tego ze dzieki moim dlugim staraniom moja milf zona mozliwe ze bedzie sie jutro rznac z jakims 20 latkiem?
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Jest i update. Gosciu to jakis zawolany ruchacz i jutro o 19 ma ustawke ze swoja fuckfriend. Mozliwe ze nie zdazy bo pracuje do 17 wiec moja wspaniala zonka za moja namowa uznala ze bzyknie go sobie dzisiaj. Wykapala sie, wyslala zdjecie cipki z pytaniem czy golic, pokazala sie w bieliznie czy ok, a potem juz ubrana. Siedziala taka podekscytowana kiedy na niego czekala, caly dzien o tym gadalismy, byla mocno nakrecona. Wieczorem pisala z gosciem i poinformowala mnie ze jest mega mokra a on taki napalony ze moglby nawet dzis podjechac.
Kiedy to pisze on juz jest u niej. A moze i w niej?
sex po powrocie do domu bedzie epicki.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Jak zwykle trzeba edukować...

Po pierwsze "cuckold" a nie "cuckhold".

Po drugie na spotkania "zapoznawcze" to się umawia w miejscu publicznym np. w pubie czy kawiarni a nie "na miejscu". W ten sposób od razu można w razie czego się ewakuować bez konsekwencji. A jak się umawiasz od razu "na miejscu" to chuj wie kim okaże się koleś, może jakiś psychopata?
 
Mężczyzna

hdmi

Cichy Podglądacz
Jest i update. Gosciu to jakis zawolany ruchacz i jutro o 19 ma ustawke ze swoja fuckfriend. Mozliwe ze nie zdazy bo pracuje do 17 wiec moja wspaniala zonka za moja namowa uznala ze bzyknie go sobie dzisiaj. Wykapala sie, wyslala zdjecie cipki z pytaniem czy golic, pokazala sie w bieliznie czy ok, a potem juz ubrana. Siedziala taka podekscytowana kiedy na niego czekala, caly dzien o tym gadalismy, byla mocno nakrecona. Wieczorem pisala z gosciem i poinformowala mnie ze jest mega mokra a on taki napalony ze moglby nawet dzis podjechac.
Kiedy to pisze on juz jest u niej. A moze i w niej?
sex po powrocie do domu bedzie epicki.
zazdro stary, daj znac co bylo potem
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Hdmi - siadaj tera.
przyjechal o 21 skonczyli o 23. Calowal ja po szyi juz w windzie, na naszym pietrze juz sciskal jej stanik przez bluzke. Macali sie chwile w korytarzu, zona zaproponowala kanape. Tam usiadl kolo niej, zaczal sie calowac, sciagac bluzke, stanik. W koncu z szyi dotarl do sutkow. Wtedy zdjal koszulke i zaczal dalej rozbierac moja partnerke - spodnie, stringi. Minetka, palcowka. Nie za dlugo. Wtedy wstal, zdjal spodnie i wlozyl jej prosto w usta.
(wczesniej mowila ze nigdy obcego w usta bo sie brzydzi, tylko mojego). A temu wziela, nie za dlugo ale glupio jej bylo odmowic.
wtedy usiadl, ona nabila sie na niego, chwila ujezdzania, wtedy chcial od tylu (wczesniej mowila ze nie bedzie od tylu bo jej sie nie chce), pieprzyl ja chcwile i musial przestac zeby zlapac oddech. Zona uraczyla go informacja ze od samego sexu nie dojdzie, wiec on dotykal ja ona jego, lezac obok. Po chwili zona zaczela dochodzic. I to ze squirtem (na pewno nie bede z nim tego robic!), partner byl zachwycony.
Zona spytala jak on chce dojsc i przeniesli sie do sypialni, tam ona na plecach, on na niej, nogi wysoko i ostre rzniecie. Powiedziala mi ze gumka sie zsunela i doszedl w niej. Po dluzszej rozmowie dowiedzialem sie ze zzsunela im sie dwa razy wiec on uznal ze olac to a ona nie oponowala. W sypialni, kiedy dalej rznal ja bez gumki, powiedzial: dochodze, dochodze! A ona znowu nie oponowala i zalal ja. Pytalem sie pozniej czy czuje sie jak dziwka powiedziala ze tak, ale jak moja dziwka.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry