• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co Was rozbawiło ? Jaki śmieszny tekst,podczas seksu ?

Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Niedawno:
JA -Kurde zgubiłem obrączkę:/
ONA -gdzie?
JA -w Twojej cipie😂
Rzeczywiście tam była a co namęczyliśmy się żeby ją wyjąć to nasze😯
 
Mężczyzna

krzysiekchary

Cichy Podglądacz
Za czasow kawalerskich przez internet poznalem taka niby koleżankę. Pierwsze spotkanie w Zakopanem i spanie w jednym łózku. Wybudzilismy się w nocy i nagle nam się zachcialo, mimo że wcześniej nic na to nie wskazywalo, bo zachowywala sie grzecznie, a ja nawet nie mialem gumek. Planowalem kupic na miejscu, zeby nie okazac się facetem, ktory spotyka się w zamierzonym celu:). Pierwsza wtopa, to wlasnie ta. Nie mam gumek, ona wchodz bez jest bezpiecznie, bo nieplodne. Nakrecony wchodze ostro. Stekniecie i mowi, ze mam wiekszego niz jej narzeczony:). Na drugi dzien pojechalem po bandzie. Zaczela zgrywac grzeczna dziewczynke, ze chyba jednak nie powinnismy itp. a ja w sklepie dwa opakowania kupuję, az zlapala buraka. Pozniej mowie ze to tylko kolezenski sex i szkoda zeby gumki sie zmarnowaly. Takich uśmiechów przez trzy noce bylo wiecej. Narzeczony za granica pracowal:).
 
Mężczyzna

krzysiekchary

Cichy Podglądacz
Z morza dwie historie:). Poszlismy na dyskoteke, nie bylo zaliczek na burcie i jeden pyta czy mam kase porzyczyc jak cos. Zeby nie bylo ze marynarze zdradzaja to powiem ze okolo 3-5% to robi przynajmniej z tych co z nimi bylem. Mowie mam. Bajeruje dupe i mowi oszalala chce 100$. W koncu zbil na 40$. Mowie mu jak sie nie wyrobisz do 1 w nocy, to wracasz sam bo my do 1 zostajemy. Idzie z dupa za 5 minut wraca. Pytam juz??:) a on ze ona chce taksowka jechac a taksuwkarz chce 80$. Poszedl targowac, a dupa uciekla do innego:). Mowie mu ze jak sie bedziesz tak bral za robote jak za ruchanie to nic z tego nie bedzie:)
Druga historia. Poszlismy w 4 na obchod miasta. Ostatecznie wyladowalismy w takiej spelunie z kiblem jeb... na kilometr:). Zaczeli przywozic dupy i dwoch sie w koncu zlamalo. Jak oni pojechali do hotelu, to nam przywiezli praktycznie jak modelki. Ten z ktorym bylem, mowi powiedzmy ze jestesmy para, bo jak przyjada jeszcze lepsze to sie zlamie, a nie chce zdradzic żony. Ja mowie co zrobisz jak chlopakow nam przywioza? Powiesz, ze znowu zmieniles orientacje? Poszedlem na żywioł. Dupa mowi jedziemy do hotelu, a ja ze lubie hardcore i ze chce w tym jeb..m kiblu:). Smrod taki ze ciezko opisac:). Po chwili juz zadnej dupy nie bylo obok nas:).
Jeszcze z takich akcji koles idzie z dupa na pieterko. Po chwili wraca blady, a my smiech. Nie widziales, ze ma jablko adama:)
 
Mężczyzna

psychedelic

Nowicjusz
To było kiedyś, gdy byłem w stałym związku z dziewczyną, która akceptowała w pełni mój biseksualizm. Robiliśmy 69, a ona zapytała czy jestem gotowy ( chciała mi wsadzić w tyłek wibrator). A mnie zakręciło coś w brzuchu i puściłem głośnego bąka. Tak kochanie jestem gotowy... no cóż, zanim przestaliśmy się z tego śmiać, to mi opadł. Przepaliliśmy temat papierosem i piwko wypiliśmy, później był podwójny happy end :D
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry