• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co Was rozbawiło ? Jaki śmieszny tekst,podczas seksu ?

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ja kiedyś spotykałem z Panią porucznik z woja zawodowego. Zawsze zwracała się do mojego fiutka "żołnieżu"🤣 Było np. "To nie są ćwiczenia żołnieżu, zaraż was obciągniemy!", "Żołnieżu baaaczność!" Oj rznęła to się doskonale ale przez te hasełka całe podniecenie uciekało:/
wojsko wszystko potrafi przerżnać...🤣:cool:
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Kiedyś spotykałem się z dziewczyną, która miała królika. Podczas pobytu u niej atmosfera oczywiście fajnie się rozkręciła, zdjęła ze mnie ubrania, które wylądowały na podłodze no i zajęliśmy się sobą. A królik, który był poza klatką zajął się moimi dosyć nowymi spodniami 🤦‍♀️. Po całej akcji kiedy przyszło wyjść na zewnątrz na jakiś obiad to szedłem w podziurawionych spodniach w kilku miejscach :)
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Już czuję, że to będzie mój ulubiony temat😂

Faktycznie, jeżeli chodzi o słowa, to nie mam o czym pisać, ale raz podczas namiętnego całowania wpadłam do garderoby bez drzwi. Myślałam że to ścianki, między jedną a drugą, żeby się oprzeć plecami, ale jednak tak nie było. Także, przeleciałam przez płaszcze prosto tyłkiem do pojemnika z pościelą😄
Drugi raz, kiedy siedzieliśmy na domówce, przyjaciółka masowała mi stopy, i dopiero jak wszyscy zaniemówili, zorientowałam się, że zaczęły ze mnie wychodzić różne dźwięki 🤭 wstyd totalny🙈
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Zacznę od tego, że jestem dość nieśmiały i podobną koleżankę poznalem. Siedzimy na kanapie, pitu, pitu i żadne nie chce, boi się przejść do konkretów. Czas leci a my tylko gadamy o pierdołach. W pewnym momencie panna wyciągnęła z torebki landrynkę i wsadziła do ust. Ja odpalam: daj cukierka, i się nad nią nachylam a ona sięga do torebki. Jak zajarzyliśy jaką gafę walnęła to oboje w śmiech. Chwilę potem tego cukierka sobie sam wziąłem z jej ust🤪 Do tej pory jak jedno chcę buziaka od drugiego to mówimy sobie: daj cukierka😁
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Już czuję, że to będzie mój ulubiony temat😂

Faktycznie, jeżeli chodzi o słowa, to nie mam o czym pisać, ale raz podczas namiętnego całowania wpadłam do garderoby bez drzwi. Myślałam że to ścianki, między jedną a drugą, żeby się oprzeć plecami, ale jednak tak nie było. Także, przeleciałam przez płaszcze prosto tyłkiem do pojemnika z pościelą😄
Drugi raz, kiedy siedzieliśmy na domówce, przyjaciółka masowała mi stopy, i dopiero jak wszyscy zaniemówili, zorientowałam się, że zaczęły ze mnie wychodzić różne dźwięki 🤭 wstyd totalny🙈
Wychodził z Ciebie obcy? :D
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Jaki dźwięk? Sapanie jak ciężarna na porodówce🤣🤣🤣
Na oko, czas jednego odcinka sitcomu to niezbędne minimum, aby dotrzeć do celu😜😂
Kurde, nie wiedziałem, że sitcomy mogą tak działać! Co prawda ostatnim jaki oglądałem były chyba Miodowe Lata, ale jeśli mam być szczery, to reakcja nijak nie przypominała orgazmu 😆 A może byłem za młody i po prostu nie wiedziałem co się ze mną dzieje? 🤔
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry