• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co sprawia że dla drugiej osoby tracimy głowę? Gesty, słowa, cechy charakteru oraz co sprawia ze czas zwalnia.

Mężczyzna

Jtb124

Cichy Podglądacz
Chyba jeszcze nie było tutaj takiego nie było…

Są tu najróżniejsi ludzie, od dominujących/uległych po romantyków i zwolenników hardcore ale co tak naprawdę na nas działa, co sprawia ze chcemy z kimś iść do łóżka i spędzić najlepsze chwile naszego życia? Temat bardzo ogólny ale liczę na wasza kreatywność, może sie wszyscy czegoś dowiemy 😏

Ja zacznę:

U kobiet: charakter, pewność siebie, otwartość o umiejetność rozmowy na każdy temat. A z cech fizycznych to spojrzenie zwłaszcza gdy widać pożądanie i szczęście w jej oczach, zadziorny uśmiech 😍, jak sama potrafi prowokować dalsza część wieczoru etc 😍
A co na was działa? Co sprawia ze tracicie zmysły? 😏
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Chyba jeszcze nie było tutaj takiego nie było…

Są tu najróżniejsi ludzie, od dominujących/uległych po romantyków i zwolenników hardcore ale co tak naprawdę na nas działa, co sprawia ze chcemy z kimś iść do łóżka i spędzić najlepsze chwile naszego życia? Temat bardzo ogólny ale liczę na wasza kreatywność, może sie wszyscy czegoś dowiemy 😏

Ja zacznę:

U kobiet: charakter, pewność siebie, otwartość o umiejetność rozmowy na każdy temat. A z cech fizycznych to spojrzenie zwłaszcza gdy widać pożądanie i szczęście w jej oczach, zadziorny uśmiech 😍, jak sama potrafi prowokować dalsza część wieczoru etc 😍
A co na was działa? Co sprawia ze tracicie zmysły? 😏
Sam nie wiem; u pierwszej, w której się zakochałem (bez wzajemności) - dusza artystki, wspólne pasje, wysoka emocjonalność, ciepło, przy tym ubierała się bardzo stylowo, u drugiej (też bez wzajemności) - uśmiech, spojrzenie, duża empatia, pracowitość, troska o rodzinę na przekór przeciwnościom losu; teraz - jeszcze nie wiem co z tego będzie - jej styl, umiejętność ogarniania tylu rzeczy na raz (praca, zaoczna nauka, dbałość o wygląd), to, że można z nią pogadać na każdy temat i nie ma zbyt długiej, krępującej ciszy, piękny uśmiech i oczy. Kobiety, dla których tracę głowę różnią się od siebie tak, że sam nie wiem, co jest elementem decydującym. Niestety, mam tendencję do tego, że jeśli spotkam odpowiednią kobietę, to u mnie nie ma miejsca na chłód i rozsądek; moje uczucia są gorące i intensywne, na co nie wskazuje zachowanie, bo brak mi pewności siebie i zazwyczaj duszę je w sobie. Za szybko robię sobie nadzieje, co potem się na mnie mści, więc teraz jestem ostrożny.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Chyba jeszcze nie było tutaj takiego nie było…

Są tu najróżniejsi ludzie, od dominujących/uległych po romantyków i zwolenników hardcore ale co tak naprawdę na nas działa, co sprawia ze chcemy z kimś iść do łóżka i spędzić najlepsze chwile naszego życia? Temat bardzo ogólny ale liczę na wasza kreatywność, może sie wszyscy czegoś dowiemy 😏

Ja zacznę:

U kobiet: charakter, pewność siebie, otwartość o umiejetność rozmowy na każdy temat. A z cech fizycznych to spojrzenie zwłaszcza gdy widać pożądanie i szczęście w jej oczach, zadziorny uśmiech 😍, jak sama potrafi prowokować dalsza część wieczoru etc 😍
A co na was działa? Co sprawia ze tracicie zmysły? 😏
Najpierw mi się dana osoba musi spodobać, tzn. Patrzę na twarz - wyraz twarzy, uśmiech, oczy. Potem na głos i budowę ciała. A na końcu jaki ma styl.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
W sumie to wszystko jest to irracjonalne 😀 Tj, nie do objęcia rozumem.
Na przywitanie podała mi dłoń, a raczej cztery palce kciukiem zakrawając dostęp do wnętrza dłoni... No @rw.... m...!
Czy ja wygladamem na Araba? żeby tak sie bronic przede mną?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
W sumie to wszystko jest to irracjonalne 😀 Tj, nie do objęcia rozumem.
Na przywitanie podała mi dłoń, a raczej cztery palce kciukiem zakrawając dostęp do wnętrza dłoni... No @rw.... m...!
Czy ja wyglądałem na Araba? żeby tak sie bronic przede mną?
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Zobaczysz kiedy oczy delikatnie dotkną duszy i spokojnie zapytają czy wolno im towarzyszyć - Ci w podróży o nazwie życie ...
Kobieta - o pięknej prezencji niebanalnej urodzie ... 🥰
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Zobaczysz kiedy oczy delikatnie dotkną duszy i spokojnie zapytają czy wolno im towarzyszyć - Ci w podróży o nazwie życie ...
Kobieta - o pięknej prezencji niebanalnej urodzie ... 🥰
Najgorzej, kiedy te oczy dotkną duszy, a potem uciekają ;)
Liczy się ciało zatem? Reszta to uj? 🤔
No właśnie, co po prezencji, jeśli minie, a przyjdzie czas użerania się z kimś o niedobranym charakterze
 
Mężczyzna

Scorper

Nowicjusz
Najdziwniejsze jest to , że wielu dla tej drugiej strony traci głowę a później będąc już razem przez lata męczą sie ze sobą.
Podstawy tego wyboru nie są jednoznaczne i łatwe do określenia.
Czy to była chwila, fascynacja , zauroczenie ..... a później wszystko się zmieniło.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Bardzo ciekawy temat. Najgorsze, że nie ma jednej odpowiedzi, bo to by było za proste jak to w życiu bywa😩

Pomimo tego, że mam swój typ w głowie, to życie pisało zupełnie inny scenariusz.
Pamiętam jedną osobę, o której myślałam przez lata całe, pomimo, że nawet nie rozmawialiśmy ani razu. Wiedział o moim istnieniu, ale nic poza tym. Ale jego twarz.. do dzisiaj mnie ciarki przechodzą, chociaż to zauroczenie już się dawno skończyło. I tak naprawdę nie wiem co było w tym jego wyglądzie takiego przyciągającego🤷🏻‍♀️ Nie był wysoki i jak już później zamieniliśmy kilka zdań to .. straciłam zainteresowanie.
Jeszcze w szkole była też jedna taka osoba, z którą mogłam wszystko. Był przyjacielem, podporą i dogadywaliśmy się jak flip i flap. Był przystojny, ale gdybym go nie znała to nie zwróciłby mojej uwagi z tłumu. Jednak tym charakterem i całym sobą stał się w moich oczach bardzo atrakcyjny.
No i jedna dziewczyna.. była tylko jedna w całym moim życiu, z którą mogłabym zrobić co by tylko chciała. O ile uważam kobiety za piękne i niektóre bardziej atrakcyjne, to w kontekście tej jednej mówię nawet o stałej relacji. Też nie wiem czemu akurat ona…
Dlatego nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie i sama nadal nie wiem co przyciąga. To wszystko jest zbyt trudne😩
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Bardzo ciekawy temat. Najgorsze, że nie ma jednej odpowiedzi, bo to by było za proste jak to w życiu bywa😩

Pomimo tego, że mam swój typ w głowie, to życie pisało zupełnie inny scenariusz.
Pamiętam jedną osobę, o której myślałam przez lata całe, pomimo, że nawet nie rozmawialiśmy ani razu. Wiedział o moim istnieniu, ale nic poza tym. Ale jego twarz.. do dzisiaj mnie ciarki przechodzą, chociaż to zauroczenie już się dawno skończyło. I tak naprawdę nie wiem co było w tym jego wyglądzie takiego przyciągającego🤷🏻‍♀️ Nie był wysoki i jak już później zamieniliśmy kilka zdań to .. straciłam zainteresowanie.
Jeszcze w szkole była też jedna taka osoba, z którą mogłam wszystko. Był przyjacielem, podporą i dogadywaliśmy się jak flip i flap. Był przystojny, ale gdybym go nie znała to nie zwróciłby mojej uwagi z tłumu. Jednak tym charakterem i całym sobą stał się w moich oczach bardzo atrakcyjny.
No i jedna dziewczyna.. była tylko jedna w całym moim życiu, z którą mogłabym zrobić co by tylko chciała. O ile uważam kobiety za piękne i niektóre bardziej atrakcyjne, to w kontekście tej jednej mówię nawet o stałej relacji. Też nie wiem czemu akurat ona…
Dlatego nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie i sama nadal nie wiem co przyciąga. To wszystko jest zbyt trudne😩
Nie dramatyzuj, odpowiedz znajdzie Cie sama;):p
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry