• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co skutecznego zamiast sildenafilu

Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
Panowie czy orientujecie się czy jest cos skutecznego ale bez recepty dla sildenafilu? ;/ Z różnych powodów pomimo tego, że sildenafil na mnie działał nie jestem w stanie go przyjmować ;/
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Problemy z potencją najczęściej są oznaką innych problemów zdrowotnych, np. układu krążenia. Albo niedoboru witamin czy minerałów - które też mają na to wpływ. Polecam zrobić badania i dowiedzieć się, co ogólnie jest nie tak, zamiast skupiać się na tej jednej kwestii.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Jak pisze kolega wyżej, najpierw zmiana trybu życia, sport, relaks, zdrowe jedzonko i lekarz. Potem tabsy (niektórzy nie mają innego wyjścia).

Jak nie syldenafil to może być tadalafil, np. Tadalafil Maxigra.
Ale jeśli nie po drodze Ci z syldenafilem to i to też może być problematyczne.
 
Mężczyzna

kilowat

Cichy Podglądacz
28 lat i problemy z takimi sprawami. Zacząłbym się raczej martwić... Powinieneś być w sile wieku. No chyba, że jesteś aktorem w filmach (wiadomo jakich) :d
 

grzybs

Cichy Podglądacz
Chlopie, wybierz się do swojego lek. rodzinnego i zacznij diagnostykę (przynajmniej kilku specjalistów będziesz musiał odwiedzić).

Nie ma substancji podobnie działającej do sildenafilu, dostępnej bez recepty.

I zastosuj poradę ze ścianą- poszukiwanie porady medycznej w internecie zdecydowanie nie zalicza się do najlepszych pomysłów.
 
Mężczyzna

kilowat

Cichy Podglądacz
Sildenafil (czyli słynna niebieska tabletka na v) został odkryty lata temu. Jest dobrze przebadany, dlaczego wiec z niego rezygnować?
Ewentualnie środki oparte na arginina one też podobno pozytywnie wpływają na pukanie
 
Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
No właśnie wiem ;/

A ten sildenafil czy ten drugi na a.. to one przypadkiem nie powodują jakiś efektów ubocznych?
Jest jeszcze permen - ale sam nie wiem czy to nie lipa jest
 
Mężczyzna

kilowat

Cichy Podglądacz
Dorzuciłbym jeszcze od siebie środki na bazie Aganina znane jako L-Arganina. Na wikipedii jest nawet artykuł na jej temat. Jest to substancja coś jak sildenafil, tyle że słabsza. Wypróbuj sobie na erekcję Penis complete, ma bardzo dobre opinie w sieci.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry