• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co polecacie na zwiększenie libido

Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Na libido przydaje się otwarty partner, który zrobi Ci wszystko co chcesz, żeby tylko było Ci dobrze. Wtedy i ty się odpłacasz podobnym. Przed którym śmiało możesz wywalić każdą fantazję i wiesz że nie spojrzy na Ciebie z obrzydzeniem. Możliwość spróbowania czegoś nowego razem, żeby zobaczyć czy się nam spodoba, a nie powie Ci że czegoś nie zrobi bo nie, bo nie lubi, chociaż własnie nie sprobował nawet. I wtedy wszystkie te młode laseczki, czy młodzi faceci z tymi idealnymi, jędrnymi ciałami, ale za to mający tylko ograniczoną ilość rzeczy które douszczają w seksie (reszta jest fuj) już tak Twojego libido nie podniosą. bo co mi po młodym jędrnym ciele, z ktorym seks będzie dużo słabszy niż z twoim 51 letnim facetem na pewno nie tak idealnie wyglądającym. Bo zadowolenie jakie sobie dajecie jest dużo bardziej pociągajce niż ta młodość
 
Mężczyzna

kaudost

Cichy Podglądacz
No chłopie przestań.Uzależnić to się możesz od sildenafilu a nie od ziolowych srodków Tak jakbys sie miał uzależnić od zielonej herbaty. Teoretycznie mozna ale czy jest to możliwe w praktyce? Poza tym miałem ostatnio przerwę w braniu tabletek na erekcję (nie były to konkretnie cum on ale również na bazie l argininy i z podobnym składem).. Teraz jednak wróciłem ponieważ poznałem nową laskę i chce być w każdej sytuacji gotowy (nie chcę się na razie przyznawać,ze mam takie problemy).
 
Mężczyzna

kaudost

Cichy Podglądacz
Penis complete. Troche droższe od cum on, ale z tego co sobie porównywałem to w jednej tabletce jest wieksza zawartość l argininy. Pewnie jakbym był młodszy to postawiłbym na cum on, jednak mam już swoje lata i obawiałem się, że tabletki będą dla mnie za słabe. Jak byłem młody to nie myślałem o tym, ze będę miał problemy z erekcją w przyszłości, jednak z wiekiem faktycznie coś się psuje.
 
Mężczyzna

007regis

Nowicjusz
Na młodego bajki nie działały. Było mizianie po nosie. Parę ruchów i nie było dziecka. 😁
Z młodą co innego. Przyjęłam ją w wieku 7 lat pod swój dach. Nauczyć się dziecka, jego zachowań, wpoić zasady, co może, czego nie wolno. I wiem, że będzie tego z wiekiem więcej. Ale to mądra dziewczynka i szybko załapała zasady. Idzie spać o 20tej. Runda po pokojach i każdemu z osobna:
- kocham Cię (przytulas), dobranoc i karaluchy do poduchy.
Więc i tu spokój w sypialni zapewniony.
PS: jakoś nikt na moje całowanie nigdy nie narzekał, ba, był zachwycony 😋
Mega Szacunek.
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Witam
Od jakiegoś czasu chodzę zmęczony po robocie i trochę się muszę zmuszać, aby była chęć na bzykanko z żoną. Kiedyś na forum (zgubiłem linka) był chyba wątek coś o cynku witaminie b, jednak nie wiem które kapsuły kupić. Ogólnie dyga łodyga, ale zmęczenie daje się wieczorem we znaki, zważając jeszcze na obowiązki z małym dzieckiem, padam jak przecinek.
dzieki za wszyskie porady.
Jakkolwiek to zabrzmi - kup sobie do parzenia wieczorem i rano wypić szklaneczkę - zioło o nazwie Przytulia czepna :) Pozdrawiam i Zdrówka :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry