• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co myślicie o depilacji u faceta? Pytanie do kobiet.

Kobieta

Aisog01

Erotoman
Nie lubię patrzeć na mężczyznę, który ma włosy w miejscach intymnych, pod pachami, na klatce piersiowej i brzuchu i twarzy (broda). Na nogach jak ma ciemne to też ważne aby ogolił.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Gładkie jajka są zdecydowanie fajniejsze do ściskania i oralnych zabaw, ale wersja vintage też jest ok, a potem np. wspólna depilacja pod prysznicem.
 
Mężczyzna

luka5598

Cichy Podglądacz
A czym depilujecie? Ja zdecydowanie wole mieć jajka wydepilowane niż ogolone. Dłużej jest efekt gładkości, a i sama gładkość jest hmm.. gładsza :)
Problem w tym że:
  • pasta cukrowa do depilacji jest nieskuteczna. Nie przykleja się i nie wyrywa włosów. Przynajmniej w moim przypadku.
  • krem tak na prawdę nie depiluje, a rozpuszcza włosy na powierzchni skóry + nie jestem przekonany co do tego, że jest zdrowy - w końcu to chemia,
  • depilacja mechaniczna jest bolesna i długotrwała, chociaż ja ją potrafię przetrwać
Nie depilowałem się laserem i IPSem. Jakie są opinie na temat tej metody u facetów? Czy męski zarost nie jest zbyt gruby, aby urządzenie sobie z nim poradziło? Może jakieś przeciwwskazania?
A może jakaś inna metoda o której nie słyszałem?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry