• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co myślicie o depilacji u faceta? Pytanie do kobiet.

kingusia

Nowicjusz
Fajnie się ssie ogolone jajka :) Ogólnie to wolę jak faceci są wygoleni w miejscach intymnych, ale jeśli nie to penisem nie pogardzę :)
 

SilentCruise

Cichy Podglądacz
Nie dość, że higieniczne dla obu stron, dochodzi mit, że ogolone wydają się większe, to dla strony przeciwnej, ssanie i lizanie nieowłosionego miejsca jest raczej bardziej przyjemne niż jakieś niestworzone krzaki.
 

Gryf

Cichy Podglądacz
Ja mam wszystko na zero włącznie z dziurką. A jak byłem 2 tyg temu na plaży nudystów to tylko kobiety miały fajne fryzórki. Sam od czasu do czasu lubię mieć coś ciekawego.
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
To bardzo ważne, aby był ogolony- po pierwsze miejsca intymne i twarz, po drugie pachy i klatka piersiowa, potem nogi 😁
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja depiluję kremem, szybciej i prościej niż golenie. A moja pani uwielbia jak się wydepiluję :cool:
 
Kobieta

awel

Cichy Podglądacz
wolę, jeśli fecet ma chociaż przycięte włosy na jajkach i penisie, lepiej kiedy nic nie zostaje między zębami ;-) lubię też, kiedy depiluje się pod pachami, reszta może być owłosiona.
aleee, generalnie może być cały owłosiony na maksa i nie odrzuca mnie to
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry