• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co myśli sobie kobieta, kiedy jej facet lub mąż proponuje jej trójkąt 1k+2m?

Analog

Cichy Podglądacz
Witam,

Na wstępie może się przywitam gdyż do tej pory byłem tylko "zarejestrowanym czytelnikiem" :D
Swój temat/pytanie kieruję do żeńskiej części forum choć nie koniecznie. Mianowicie: Co myśli sobie kobieta kiedy jej facet lub mąż proponuje jej trójkąt 1k+2m ?

Jesteśmy małżeństwem od ponad 7 lat. Jestem facetem który czerpie olbrzymią przyjemność z dawania. Nie koniecznie brania. Mam ogromną satysfakcję kiedy moja żona przeżywa orgazm. Nie szukam zastępstwa bo ja nie mogę, tylko chciałbym dać mojej żonie mega przyjemność, kilka orgazmów jednej nocy, chciałbym zobaczyć jak wije się z rozkoszy.
Niedawno opowiedziałem o tym mojej żonie kiedy zapytała o moje fantazje erotyczne. Była trochę zaskoczona ale tak pozytywnie. Bardzo się nakręciła taką propozycją i rozmową na temat. Było o tym jak i z kim. Temat na razie ucichł chociaż wracaliśmy do niego kilka razy i nie zawsze z mojej inicjatywy. Nie naciskam ;-)

Tak więc drogie Panie, podzielcie się proszę waszymi przemyśleniami / obawami w powyższym temacie po tym jak usłyszałyście taką propozycję od swoich facetów może mężów.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Niedawno opowiedziałem o tym mojej żonie kiedy zapytała o moje fantazje erotyczne. Była trochę zaskoczona ale tak pozytywnie. Bardzo się nakręciła taką propozycją i rozmową na temat. Było o tym jak i z kim. Temat na razie ucichł chociaż wracaliśmy do niego kilka razy i nie zawsze z mojej inicjatywy. Nie naciskam ;-)
Super!
Właśnie znalazłeś sposób na zażegnanie nudy w małżeństwie! Mam na myśli nie tyle proponowany układ, co stworzenie atmosfery do erotycznych rozmów. Jeśli dobrze popatrzysz na tematy na forum, to bez trudu znajdziesz setki sposobów na trochę inny seks, ale zawsze będą to takie czy inne gadżety, tabletki na wiadro spermy lub skąpe szmatki itp bzdury na dwa trzy wieczory. Jednak nikt nie wspomniał o znaczeniu rozmowy o marzeniach o fantazjach, czy chociażby o świństewkach szeptanych na ucho. Wypowiadane słowa od zarania świata są jedynym i przy tym najskuteczniejszym sposobem ożywienia związku. Jesli ktoś twierdzi inaczej, jest kłamcą

Ale my nie potrafimy rozmawiać nie tylko z partnerem ale i też w ogóle nie potrafimy rozmawiać, patrz jednozdaniowy wpis @Domina desade.


To poniżej jest dla Was

5f7caa64de434223.jpg

Źródło: szkice.feen.pl - ilenorka.
Licencja CC BY-NC-SA 3.0
 
Mężczyzna

Patryk28

Cichy Podglądacz
Hej moja kobieta też wspominała o trójkącie czy bym chciał żeby ją z innym facetem wziąć byłem negatywnie nastawiony do czasu na grillu jak wszyscy się rozeszli do domów i tylko kolega z nami został akurat poszedł do mieszkania po piwo zimne i moja kobieta zapytała czy chcem żeby mi wzięła do buzi bo ma ochotę i kucając zaczęła ssać jak kolega wrócił był zdziwiony co robi moja zapytałem jej czy chce jeszcze ten trójkąt odp że chce jeżeli ja też chcem i zawołałem go bliżej i mówię żeby wyjol go i też mu zrobi loda był skrępowany przez chwilę ale potem powiedział że skoro tak chcemy to niech mu weźmie do buzi i kleczala przed nami i na zmianę nam ciągła trochę było hujowo na początku ale minęło i zaczęło się podobać może chcesz poczuć któregoś w sobie zapytałem a on żeby iść do domu na luzko i tam pierwszy raz moja kobieta była z dwoma facetami w luzku przy świetle to robiliśmy miał mniejszego kutasa po ostrym sexie ubraliśmy się i poszliśmy do domu on nas odprowadził kawałek w połowie drogi zawrócił i po chwili napisał że super robi loda i dziękuję a ona ze podobało jej się to i że może jeszcze raz szybko wziąć do buzi i na drodze nam jeszcze raz zrobiła loda złapał jej głowę i trzymając zaczol dochodzić mówi żeby ssała szybciej a ona tylko zaczęła połykać skończył a ona klękła i mojego kutasa zaczęła całego wpychać do buzi dławiąc się i przepraszać ze pozwoliła żeby się spuścił do buzi tryslem w jej usta i buzię on wrócił do domu a ona nie wycierając się szła ze mną do nas weszła do domu i poszła do lusterka mówiąc że wygląda jak dziwka i że podoba jej się to bardzo pocałowała mnie i szepnęła do ucha ze fajnie że się zgodziłem na trójkąt bo bardzo chciała to zrobić ustami przy mnie od tego czasu jeszcze kilka razy to robiliśmy z innymi bardzo jesteśmy zadowoleni z takiej zabawy a tamten kolega jeszcze dwa razy miał okazję dać moje niuni do buzi swojego kutasa
 
Kobieta

AGASE

Seks Praktykant
Jeżeli obie strony zgadzają się a warto słuchać czego pragnie druga strona albo się zgadzamy albo żyjemy dalej pytania nie było morze to komuś się nie podobać ale niech spojrzy w głąb siebie jakie ma pragnienia najważniejsze decydować za siebie nie słuchać co mówią inni być sobą ufać ukochanej osobie to wasze życie nie ich.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry