• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chusteczki przedłużające wytrysk

Mężczyzna

wertus

Cichy Podglądacz
Czy ktoś z Was miał może doświadczenia z chusteczkami przedłużającymi wytrysk? Jak wrażenia? Mój narzeczony nie jest długodystansowcem, obecnie używamy prezerwatyw i jest ok, pomagają ale chcielibyśmy zacząć kochać się bez gumki bo wiadomo,że jest tak przyjemniej ;) Co sądzicie o chusteczkach?
 
Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Nigdy nie stosowałem takich chusteczek, więc na temat ich skuteczności nic nie napiszę, ale widzę, że są one potwornie drogie. 50-80 zł za 6 sztuk. Hmmm...
Jeśli już to poleciłbym (z własnego doświadczenia) tabletki Corrige A Langzeit. To bardzo skuteczny (przynajmniej w moim przypadku) niemiecki specyfik.
Można go stosować incydentalnie, 1-2 tabletki na ok. godziny przed stosunkiem albo jako element stałej terapii (codziennie jedna tabletka). Przynajmniej taki opis pamiętam z ulotki. Ja stosowałem tylko incydentalnie.
Cena wprawdzie też nie jest niska, ok. 130 zł ale za to masz 45 skutecznych tabletek. Jest dostępny np. na Allegro.
Oczywiście przed zażyciem przeczytaj ulotkę, gdyż każdy lek... (i tak dalej i tak dalej) 🙂
 

Wieks

Cichy Podglądacz
My używamy. Cenowo wychodzi mniej więcej tak samo jak prezerwatywa ale fajna sprawa, o ile bez chusteczki robilismy to ok 2 minut to teraz wydluzylo sie do ok 10. WIem,że również nie jest to jakiś super wynik ale i tak na tle innych środków takie chusteczki wychodzą najlepiej.
 
Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Najpierw trzeba zaspokoić rączką, a potem za drugim razem sex trwa 30 min. Ale o tych chusteczkach poczytam bo w sumie fajna opcja
Opcja może i fajna ale podobno nieskuteczna (przynajmniej jeśli chodzi o te chusteczki, które dostępne są na naszym rynku). Z własnego doświadczenia polecam tabletki Corrige A Langzeit (można stosować doraźnie przed seksem lub codziennie w ramach, powiedzmy, terapii przy większym problemie), ew. jako tańszą opcję (ale też skuteczną) na pół godziny przed seksem na penisa można nałożyć prezerwatywę opóźniającą wytrysk (tylko trzeba pilnować żeby prezerwatywa przez cały ten czas miała kontakt z żołędziem bo dzięki temu środek znieczulający wchłonie się w penisa).
Od czasu do czasu stosuję oba sposoby więc polecam.
 
Mężczyzna

calour

Cichy Podglądacz
A gdzie te chusteczki można kupić? I jak to używacie? Przed stosunkiem czy jak? U mnie jest również trochę krótko i szczerze powiedziawszy to i za 1 i za 2 razem niestety :p Trochę pomogły prezerwatywy ale jest to jednak swego rodzaju bariera pomiędzy mną a nim.
 

Wieks

Cichy Podglądacz
Zamawiasz w sieci. Wpisz sobie w google orgasm control wipes to Ci wyskoczy lista sklepów. W aptekach nie wiem bo takie rzeczy wolę zamawiać sobie anonimowo przez internet. Nie wiem czy czułabym się dobrze jakbym miała to kupić w aptece ;) Po prosu używasz przed stosunkiem , Wsmarowujesz chusteczkę w penisa. Albo on.
 

tatarzyn

Nowicjusz
Ja również mam dobre doświadczenia z tymi chusteczkami. Wprawdzie u nas prezerwatywy dobrze się spisywały ale jednak jest to swego rodzaju bariera i woleliśmy to robić bez tego typu wspomagaczy. A tak stosuje się chusteczkę przed stosunkiem i facet może się bardziej kontrolować.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry