• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chętnie wymienię poglądy, popiszę na wszelkie tematy. Mam też pokój z kamerką i mogę zaprosić kogoś. mail: zenrak102@gmail.com GG 65580291

Mężczyzna

informacja zwrotna

Cichy Podglądacz
No cóż, nadszedł ten moment w którym i ja z pokorą przyznam, że "dzisaj siedze w domu"
Co nie musi oznaczać wielkiej humanitarnej katastrofy. Nie no a siłkę pewnie pójdę ale to pół godziny góra.

Więc jeśli któraś z szanownych Pań będzie miała chodź odrobinę ochoty wymienić się ze mną poglądami, nie koniecznie na tematy związane pieprzeniem i pieszczeniem to zapraszam. Mogę zapewnić, że co jak co ale moje palce litery przyszyte do klawiatury komputera niczym język francuski pieści powietrze na paryskich ulicach kiedy wieczorem chłopcy i dziewczęta zbierają się, zupełnie nie zauważeni wśród tłumu turystów i włóczą się po starych kamieniach, odległych i zapomnianych przez wszystkich i wszystko co pochłonęła historia tego miejsca. Dumnie siedzą na murku a przez ich skórę przecieka świeża i słodka woń kwiatów marichany. I tak mijąją im minuty, czasami godziny aż nie skroją jakiegoś frajera z portfela. mówią na to flow. - > pozdrawiam i zaprasz jeśli chcecie drogie Panie. ( wiem to jest patologicznie tandetne co napisałem i już w trakcie pisania było mi wstyd hehe ale teraz biednego mnie będzie musiała chyba pocieszyć jakaś sunia ( sory slang przejęty z forum )

Miłego dnia.
 
Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
Jak wszelkie tematy to powiec co myślisz o tym że przed była żona krepowalem się trochę rozebrać a na maxa podniecało mnie jak młodsza kuzynka pytała czy może zdjąć zemnie boxerki bo woli mnie nago oglądać
 
Mężczyzna

marcepan

Cichy Podglądacz
Poglądy na temat cuckoldu są dla mnie miłymi wspomnieniami,które trwają od długiego czasu,ale trudno mieć kontakt z podobnymi osobami
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry