• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chciałbym aby moja żona kochała się z koleżanką

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

koksu

Cichy Podglądacz
Lubię patrzeć na lesbijki, chciałbym aby moja żona kochała się z koleżanką, jak to zrobić?
 

pimp

Cichy Podglądacz
W tej sytuacji również najbardziej pomocna będzie szczera rozmowa z żoną. Żadne improwizacje z Twojej strony jak i zmuszanie do tego partnerki nie wpłynie pozytywnie na jej podejście do tego tematu. Większość kobiet jednak nie potrzebuje podczas seksu pieszczot partnerki bądź nie chce uprawiać miłości z kobietą w ogóle. Zdarzają się jednak kobiety, które właśnie też mają takie marzenia i zgodzą się na pewno. Jeśli jednak nie masz odwagi powiedzieć tego wprost partnerce możesz kiedyś, przy okazji oglądania jakiegoś filmu erotycznego, w trakcie sceny z udziałem dwóch kobiet zapytać się, czy Twoja żona nie chciałaby czegoś takiego spróbować. Oczywiście musi to zabrzmiec jako żart i, jeśli partnerka będzie też miała taką chęć, po jakimś czasie wróci do Twojego pytania.
 

chantal

Cichy Podglądacz
Ale ja też myślałam że mi się to nie zdaży ale teraz sama to zaproponowałam. Myśle że jak Kobieta chce to sama to zaproponuje :)
 

neya

Seks Praktykant
oj panowie, a czego oczekujecie :) jeśli kobietę nie pociągają kobiety to nic ich nie zmusi do takich sexcesów ;)
 

neya

Seks Praktykant
jaska81 dwóch facetów w łóżku to jeszcze można zorganizować ale - oni musieliby jeszcze się kochać :D nie jestem pewna czy chciałabym to oglądać ;)
 

Justyna

Podrywacz
chantal, na pewno wiele kobiet, które mają na to ochotę, są na tyle śmiałe, że same to zaproponują swojemu partnerowi. Ale myślę, że jest też bardzo wiele takich kobitek, które nie mają odwagi, bo boją się reakcji faceta, i swoje pragnienia trzymają w ukryciu. Myślę, ze ja należę do tej drugiej grupy. Mam wrażenie, że gdybym powiedziała o tym swojemu facetowi, on pomyślałby, że już mi nie wystarcza. Poza tym byłby pewnie problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby do trójkącika.
 

lucyfer666

Cichy Podglądacz
Jak dla mnie zryta trochę fantazja ale :p każdy lubi co innego :)
Ja mam inne fantazje :)
Jedną chcę w Sylwestra ze swoją dziewczyną urzeczywistnić :)
Jeśli chcecie to mogę wam ją opisać :)
 

prawiczek

Nowicjusz
Fantazja jak każda inna, prawdopodobnie wielu facetów fantazjuje o tym jak jej partnerka/żona zabawia się inna kobietą ;) Na pewno każdy fantazjuje od dwóch kobietach, lesbijkach w swoim łóżku ;)
 

neya

Seks Praktykant
Jasne prawiczek każdy niech fantazjuje o czym chce ale się zastanawiam czy takie dwie lesbijki w ogóle zainteresowały by się facetem?? Chyba nie. No co innego gdyby były bi ;)
 
Lubię patrzeć na lesbijki, chciałbym aby moja żona kochała się z koleżanką, jak to zrobić?
raczej pozostwa to w sferze fantazji, a nie próbuj wcielac w życie, bo konsekwencje mogą nie być miłe. wszystko zależy jakie ona ma preferencje seksualne i podejscie do seksu. osobą niezbyt otwartą w tych sprawach, to nie ma raczej sensu tego poruszać..
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry