• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Celebrytki do których najczęściej się masturbujecie.

Mężczyzna

Przypalove

Seks Praktykant
Nie interesuje się tym sportem ale ona ma to coś. Świetnie pasuje jej ten styl ubierania się
Mnie też nie robi wrestling, ale każdy kto widział jakie zdjecia zamieszczam na tym forum doskonale zrozumie, czemu Rhea wpisuje się w moje fantazje.

licensed-image
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Tak mnie naszło, że nie zlazłbym z Klaudii el Dursi. Mentalnie sprawia na mnie złe wrażenie, nie wydaje mi się zbyt rozgarnięta (subiektywna ocena).
Ale ma świetne ciało i urodę. Jak na 35 lat to wgniata w fotel młodsze o dekadę panny (ma chyba 35 lat). I kręci mnie jej wyniosłość, pozorny chłód.
imgf1Ja9U-e9db5fc.jpg
Wydaje mi się, że u takich piękności chłód nie jest pozorny. A ciało ma bardzo atrakcyjne. I niestety to idzie w parze;)
W temacie ,do niej-nie.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Tak mnie naszło, że nie zlazłbym z Klaudii el Dursi. Mentalnie sprawia na mnie złe wrażenie, nie wydaje mi się zbyt rozgarnięta (subiektywna ocena).
Ale ma świetne ciało i urodę. Jak na 35 lat to wgniata w fotel młodsze o dekadę panny (ma chyba 35 lat). I kręci mnie jej wyniosłość, pozorny chłód.
imgf1Ja9U-e9db5fc.jpg
Rozumiem, że się podoba - ale czy się do niej masturbujesz?
 
Mężczyzna

1na100

Nowicjusz
Tak mnie naszło, że nie zlazłbym z Klaudii el Dursi. Mentalnie sprawia na mnie złe wrażenie, nie wydaje mi się zbyt rozgarnięta (subiektywna ocena).
Ale ma świetne ciało i urodę. Jak na 35 lat to wgniata w fotel młodsze o dekadę panny (ma chyba 35 lat). I kręci mnie jej wyniosłość, pozorny chłód.
imgf1Ja9U-e9db5fc.jpg
Klaudia jest bardzo zdrowa, szczególnie teraz jak przytyła
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry