• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Celebrytki do których najczęściej się masturbujecie.

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
U mnie to może nie do końca do celebrytek w przypadku zagranicy, bo kręcę korbką do deepfaków z Jennifer Lopez, ewentualnie Milą Kunis.

A z polskich? Może nie walę do nich, ale Steczkowskiej i Glinki z łóżka bym nie wypędził...
 
Mężczyzna

MaxiPolandBull

Cichy Podglądacz
Dziś postuje jednak gwiazdy młodego pokolenia (moje rówieśniczki). Gdyby nie wymaganie że po jednej z kraju i zagranicy to bym się bardziej rozpisał ;D Ale do tych napewno troche się powaliło i to napewno nie raz.

Julia Wieniawa:
julia-wieniawa-3.jpg
julia-wieniawa-w-filmie-small-world-patryka-vegi-533396-GALLERY_BIG.jpg
zrzut_ekranu_20_odXwxY.png


Saoirse Ronan:
928a33f8de29d488be4383d0d084dd39.jpg
936full-saoirse-ronan.jpg
saoirse-ronan-massive-butt.jpg


Oczywiście są to poglądowe fotki :p
 
Mężczyzna

MaxiPolandBull

Cichy Podglądacz
Z dojrzałych kobitek napewno:

Małgorzata Korzuchowska: Przypomina mi lata licealne i piękną nauczycielkę z angielskiego.
malgorzata-kozuchowska22.jpg
malgorzata-kozuchowska-358963-GALLERY_BIG.jpg
0007K2TKQ38TI42X-C125-F4.jpg

Małgorzata Socha: polska sex-bomba
article_content_vertical-161487824198fe64.png
images
malgorzata-socha-i-anna-dereszowska-357393-GALLERY_BIG.jpg

Anita Sokołowska: Marzenie...
inga-508526-article_v2.jpg
9UuXeQfdvjIj5d9uIioPHIRGm-XPdB_NWTkr1cF7F32I-wKDW_0Sf9TYg7WGsb0Znu5NhiamVX6hUM-slcOSXpgkFO5FtSG-1lI
e5a889c1da2065794ce97dab5b1c2606.jpg

Julia Pierucha: Oj nie jeden raz doszło do mokrego ''finiszu''
z12919552Q,Julia-Pietrucha-.jpg
1398357340.jpg
650full-julia-pietrucha.jpg

Wiktoria Gąsiewska: moja rówieśniczka ale chyba przebiła wszystkie pod względem masturbacji, moim zdaniem na równi z Wieniawą

d187a919de504c12.jpg
images
wiktoria-gasiewska-w-seskownej-sesji-w-barwach-szczescia-422274-MT.jpg


Tak na marginesie, marzeniem by było spotkanie damskiej części ekipy Rodzinki.pl, jest to piękne ale niestety nierealne... ( tak jak na fotkach poniżej)
891378_1.1.jpg
wiktoria-gasiewska.jpg
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Ja wczoraj odpaliłem filmik z Natsu - znałem ją wcześniej z paradokumentu TVN i z YouTuba. Była naga od pasa w górę, momentalnie mi stanął, a potem podniosła się i zobaczyłem jej cipkę - nie wytrzymałem... trysnąłem niemal bez udziału ręki.
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Ja wczoraj odpaliłem filmik z Natsu - znałem ją wcześniej z paradokumentu TVN i z YouTuba. Była naga od pasa w górę, momentalnie mi stanął, a potem podniosła się i zobaczyłem jej cipkę - nie wytrzymałem... trysnąłem niemal bez udziału ręki.
masz gdzieś te foto ? ;)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ej no dajcie jakiś namiar, bo ja nawet nie wiem o kim mowa, z chęcią oceniłbym, czy warto było to zobaczyć :)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
No na tych filmikach to taka trochę tapeciara... Na insta wygląda lepiej.
Podeśle ktoś linkę, gdzie można zobaczyć ją w "akcji"? Na priv oczywiście, żeby nie było niemiłych skutków...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry