• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bzykanie po alkoholu

trybel1

Biegły Uwodziciel
Zawsze po alkoholu mam mega chcicę i zero hamulców.
Marzy mi się wieczór z dobrze pijaną dziewczyną :)
Kiedyś upiłem się z dziewczyną kumpla , która zaczęła przede mną tańczyć i ocierać się pupą o moją twarz...
Oczywiście prędko uwolniłem ją z majteczek i ułożyłem w łużeczku...
Była cudowna... leżała w koszulce , bez majteczek , wypychała biodra w przód z cudowną , mokrą , chciwą pieszczot cipcią...
Lizałem ją godzinami , raz za razem doprowadzając ją do rozkosznego skowytu i do utraty kontroli
Była cudowna i gotowa na każdy mój kaprys
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
A ja tam kocham po alkoholu
Kiedyś popiłem z laską kumpla , była anielsko śliczna i galaktycznie niedostępna. Już po drugim kieliszku ocierała się pupą o moją twarz
Prędko uwolniłem ją od niepotrzebnyxh majteczek
Cudownie wyglądała , kiedy tak stała w samej koszulce , z cipką wyswobodzoną i gotową do pieszczot
Najpiękniejsza istota na świecie dostępna dla mnie i mojej fantazji
Lizałem ją i pieściłem kilkanaście godzin
Pierwszy wytrysk poszedł w moje slipki , gdy tylko położyłem się między jej udami i poczułem jak cudownie pachnie jej muszelka.
Magiczne chwile :)
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Zawsze po alkoholu mam mega chcicę i zero hamulców.
Marzy mi się wieczór z dobrze pijaną dziewczyną :)
Kiedyś upiłem się z dziewczyną kumpla , która zaczęła przede mną tańczyć i ocierać się pupą o moją twarz...
Oczywiście prędko uwolniłem ją z majteczek i ułożyłem w łużeczku...
Była cudowna... leżała w koszulce , bez majteczek , wypychała biodra w przód z cudowną , mokrą , chciwą pieszczot cipcią...
Lizałem ją godzinami , raz za razem doprowadzając ją do rozkosznego skowytu i do utraty kontroli
Była cudowna i gotowa na każdy mój kaprys

To jest coś niesamowitego kiedy dziewczyna jest mocno nakręcona i jak mówisz sama wypycha biodra w Twoją stronę. Jest mocno pobudzona i wyzwolona...
 

sbr

Cichy Podglądacz
Prawie przeleciałem pannę po alkoholu, wbilem się na jedną małą domowke I byłem autem, kilka komplementów I juz mi wyskoczyła na kolana i chodziła gora dół, a ksztalty takie, chociaż co podotykalem to moje, przy stole siedziała jej koleżanka I jakiś ziomeczek więc nie było szans na poprowadzenie akcji, ale jak sama powiedziała na następny dzień to po Alko włącza się jej tryb love
 
Mężczyzna

michaelski97

Cichy Podglądacz
Ja z moją raz po alkoholu miałem taki ostry seks, że mimo, iż dawno nie była dziewicą, nagle wychodząc, byłem dosyć mocno zakrwawiony. Ogólnie po alkoholu jest ostro
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry