• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bukkake

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Jakie macie doświadczenia z bukakke?
Co o tym myślicie?
Rozpatrujecie to w kategorii poniżenia czy też traktujecie to jako zabawę?
Czy widzisz w tej roli swoją żonę /partnerkę?
Twoje sugestie?
W jakim gronie to zrobić?
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Dla mnie to doskonała i podniecająca zabawa. Ale tylko w sprawdzonym i doświadczonym gronie, na dwa sposoby: pierwszy to typowy blow bang, czyli obciągam na zmianę a później każdy kończy ręcznie na moją twarz i do ust- zazwyczaj gdzie chlapnie, tam jest;-) i drugi: bukakke jako forma zakończenia sesji penetracji.
 
Mężczyzna

Robmusso

Seks Praktykant
Dla mnie to doskonała i podniecająca zabawa. Ale tylko w sprawdzonym i doświadczonym gronie, na dwa sposoby: pierwszy to typowy blow bang, czyli obciągam na zmianę a później każdy kończy ręcznie na moją twarz i do ust- zazwyczaj gdzie chlapnie, tam jest;-) i drugi: bukakke jako forma zakończenia sesji penetracji.
Kiedyś była powiedział mi że ja to mam wytrysk ja na tych filmach, z bukake, mój 1 jeden spust jak 3 innych kolesi.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Dla mnie to doskonała i podniecająca zabawa. Ale tylko w sprawdzonym i doświadczonym gronie, na dwa sposoby: pierwszy to typowy blow bang, czyli obciągam na zmianę a później każdy kończy ręcznie na moją twarz i do ust- zazwyczaj gdzie chlapnie, tam jest;-) i drugi: bukakke jako forma zakończenia sesji penetracji.
Zrealizowałam to w inny sposób nie uprawiam sexu dopochwowego i analnego i niestety nie biorę też do ust dotyczy to oczywiście obcych mężczyzn.
Pozostaje więc miłość hiszpanska oraz pomagam rękami.
Myślę że moje duże piersi rekompensują wszystkim panom te niedogodności 🙂
 
Mężczyzna

Robmusso

Seks Praktykant
Zrealizowałam to w inny sposób nie uprawiam sexu dopochwowego i analnego i niestety nie biorę też do ust dotyczy to oczywiście obcych mężczyzn.
Pozostaje więc miłość hiszpanska oraz pomagam rękami.
Myślę że moje duże piersi rekompensują wszystkim panom te niedogodności 🙂
Twój chciał bym zobaczyć w realu twój wspaniały biust
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
Jakie macie doświadczenia z bukakke?
Co o tym myślicie?
Rozpatrujecie to w kategorii poniżenia czy też traktujecie to jako zabawę?
Czy widzisz w tej roli swoją żonę /partnerkę?
Twoje sugestie?
W jakim gronie to zrobić?

uwielbiam bukakke, jeśli chodzi o doświadczenia to jeden raz w kinie Bizarriusz, przyszła para i była zabawa z panią w bukkake, brałem udział i bardzo mi się podobało, jeśli chodzi o żonę to tylko fantazja (bo ona nie chce), chciałbym żeby kilku (20-30) panów skończyło na jej twarzy i piersiach, bez sexu, tylko panowie walą sobie nad nią ewentualnie ona im obciąga, ja oczywiście chciałbym wszystko z bliska obserwować.
Nasze zabawy, oczywiście jeden wytrysk ciężko nazwać bukkake, ale często kończę żonie na twarzy ona smaruje sobie całą buzię spermą i nie zmywając jej chodzi tak po domu a ja czuję jej zapach, bardzo mnie to podnieca
 

bezstosunkowwy

Cichy Podglądacz
Dla mnie to doskonała i podniecająca zabawa. Ale tylko w sprawdzonym i doświadczonym gronie, na dwa sposoby: pierwszy to typowy blow bang, czyli obciągam na zmianę a później każdy kończy ręcznie na moją twarz i do ust- zazwyczaj gdzie chlapnie, tam jest;-) i drugi: bukakke jako forma zakończenia sesji penetracji.
Chyba jedyna kobieta która zna pojęcie słowa Blowbang :) chapeu ba :)
 
Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
Brałem udział jako jeden z wielu samców i nie było tam żadnych elementów poniżania, ale zabawy i naprawdę mocnych wrażeń.

Natomiast gdyby moja partnerka chciała, to bym chyba eksplodował z zachwytu, ale na razie więcej niż 2 spusty na raz nie chce przyjąć.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Sorry ! Ale to żałosna praktyka. Może to piękny samczy rytuał z Dalekiego Wschodu ale wątpię, aby z czegoś takiego czerpała przyjemność lepiąca się od spermy kobieta.
Jeśli lubicie tradycję to najpierw sobie zróbcie harakiri . 😜
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Sorry ! Ale to żałosna praktyka. Może to piękny samczy rytuał z Dalekiego Wschodu ale wątpię, aby z czegoś takiego czerpała przyjemność lepiąca się od spermy kobieta.
Jeśli lubicie tradycję to najpierw sobie zróbcie harakiri . 😜
to chyba zależy od preferencji kobiety. Ja bardzo lubię się lepić od spermy, znam też kilka innych kobiet które to lubią. Wciąż mnie to zaskakuje, że na forum o seksie tyle osób się dziwi, że ktoś lubi seks lub jakieś jego ostrzejsze odmiany/zabawy.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
to chyba zależy od preferencji kobiety. Ja bardzo lubię się lepić od spermy, znam też kilka innych kobiet które to lubią. Wciąż mnie to zaskakuje, że na forum o seksie tyle osób się dziwi, że ktoś lubi seks lub jakieś jego ostrzejsze odmiany/zabawy.
Abyś się tylko nie utopiła . 🛀
 

bezstosunkowwy

Cichy Podglądacz
to chyba zależy od preferencji kobiety. Ja bardzo lubię się lepić od spermy, znam też kilka innych kobiet które to lubią. Wciąż mnie to zaskakuje, że na forum o seksie tyle osób się dziwi, że ktoś lubi seks lub jakieś jego ostrzejsze odmiany/zabawy.
może dlatego że większość kobiet traktuje sam moment wytrysku..właśnie jedynie jako chcąc-niechcąc następstwem które siłą rzeczy musi nastąpić.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Sorry ! Ale to żałosna praktyka. Może to piękny samczy rytuał z Dalekiego Wschodu ale wątpię, aby z czegoś takiego czerpała przyjemność lepiąca się od spermy kobieta.
Jeśli lubicie tradycję to najpierw sobie zróbcie harakiri . 😜
To tylko twoja prywatna opinia.Proponuje pisac: dla mnie jest to...itd.Spotkalem w zyciu kilka kobiet ktore to podniecalo do granic mozliwosci, wiec...Zreszta masz odpowiedz ...kobiety na twoje grymasy dwa posty ponizej twojego.No, niestety, niektorzy nie moga sie pogodzic z cudzym gustem.Jeden lubi corke a drugi tesciowa:)
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
To tylko twoja prywatna opinia.Proponuje pisac: dla mnie jest to...itd.Spotkalem w zyciu kilka kobiet ktore to podniecalo do granic mozliwosci, wiec...Zreszta masz odpowiedz ...kobiety na twoje grymasy dwa posty ponizej twojego.No, niestety, niektorzy nie moga sie pogodzic z cudzym gustem.Jeden lubi corke a drugi tesciowa:)
no, ten blyskotliwy post z ciezko wykminiona riposta (nie utop sie) tez zamiescila kobieta...
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
To tylko twoja prywatna opinia.Proponuje pisac: dla mnie jest to...itd.Spotkalem w zyciu kilka kobiet ktore to podniecalo do granic mozliwosci, wiec...Zreszta masz odpowiedz ...kobiety na twoje grymasy dwa posty ponizej twojego.No, niestety, niektorzy nie moga sie pogodzic z cudzym gustem.Jeden lubi corke a drugi tesciowa:)
Oj ! Jeśli poczułeś się urażony, to przepraszam. Przemyślałam tę sprawę i uważam, że masz rację.
Jeden lubi to a drugi tamto.
Ja to mam taką fantazję, że siusiam kilku mężczyznom na twarz. 😁

Za chwilę zrealizuję inną. Właśnie dojechajam ze znajomymi pod narciarski stok i tak mi chodzi po głowie, aby zjechać w kostiumie micro bikini, który mam ze sobą na wieczór na pobyt w ciepłych termach. Trochu tu zimno jest ale raz się żyje.
Pozdrawiam cieplutko. 🌞
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Tynka, sorry, nie obrazilem sie, tylko uwazam ze kazdy z nas ma inny gust i nie warto pisac w imieniu innych czy wszystkich.Jak Ty to wytrzymasz, ten zjazd w mikrobikini, nie mam pojecia.No ale powodzenia.
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Oj ! Jeśli poczułeś się urażony, to przepraszam. Przemyślałam tę sprawę i uważam, że masz rację.
Jeden lubi to a drugi tamto.
Ja to mam taką fantazję, że siusiam kilku mężczyznom na twarz. 😁

Za chwilę zrealizuję inną. Właśnie dojechajam ze znajomymi pod narciarski stok i tak mi chodzi po głowie, aby zjechać w kostiumie micro bikini, który mam ze sobą na wieczór na pobyt w ciepłych termach. Trochu tu zimno jest ale raz się żyje.
Pozdrawiam cieplutko. 🌞
i co Tynka, nie boisz sie ze sie utopisz albo ze oni sie utopia? Aaa, juz pozwalasz miec ludziom wlasne preferencje, dobrze:) Milego pobytu na nartach!!! Zupelnie serio, podziwiam osoby ktore sie nie boja zjezdzac i jeszcze tak ladnie umieja sie ruszac przy tym
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry