• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Brutal vs. Romantyk

Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Cham wyprzedził mnie. Dobry perfum. Tak powiem, klasyg.

Jeżeli miałbym być kobietą i wybrać pomiędzy brutalem a romantykiem to ani codziennego łomotu, ani codziennych pieśni na mój temat nie mógłbym znieść...
Jak miałbym wybierać według kobiet to raczej romantyk ze szczyptą "brutalności" tzn. tu klepnie, tam ugryzie, a tutaj przyciśnie. Można to nazwać zwierzęcą romantycznością. :D
Jaki jestem, nie powiem. ^^
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Rozkmina nie do rozstrzygnięcia, gdyż wg mnie ni huku nie da się zdecydowanie opowiedzieć za jedną opcją. Zbyt wiele zmiennych i całe szczęście ❤️😉 bo gdyby było inaczej i gdyby tak podążać jednym schematem, to długo radochy by z tego wszystkiego nie było, a wręcz tylko gwarantowana śmierć z nudów 😉
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Rozkmina nie do rozstrzygnięcia, gdyż wg mnie ni huku nie da się zdecydowanie opowiedzieć za jedną opcją. Zbyt wiele zmiennych i całe szczęście ❤️😉 bo gdyby było inaczej i gdyby tak podążać jednym schematem, to długo radochy by z tego wszystkiego nie było, a wręcz tylko gwarantowana śmierć z nudów 😉
I weź tu bądź schematyczna, kiedy każdy ruch może być czymś nowym. :p
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Jeżeli miałbym być kobietą i wybrać pomiędzy brutalem a romantykiem to ani codziennego łomotu, ani codziennych pieśni na mój temat nie mógłbym znieść...
No i tu właśnie dochodzimy do sedna. Przytaczam Twoją wypowiedź, ale nie kieruję tego tylko do Ciebie.

Co by to było za pytanie, czy wolisz jak Cię leje czy wolisz wieczne serca w oczach.
Brutal, w tym kontekście, oznacza kogoś kto jest dominujący, nie boi się brać czego chce, czasem klepnie w tyłek, czasem złapie za włosy (podczas akcji rzecz jasna)😛 Nie chodzi o kogoś kto używa przemocy lub patologię. Chodzi o charakter, czyli taki z wierszami i pieśnią na ustach czy taki, który lubi trochę adrenaliny i spontaniczność.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
No i tu właśnie dochodzimy do sedna. Przytaczam Twoją wypowiedź, ale nie kieruję tego tylko do Ciebie.

Co by to było za pytanie, czy wolisz jak Cię leje czy wolisz wieczne serca w oczach.
Brutal, w tym kontekście, oznacza kogoś kto jest dominujący, nie boi się brać czego chce, czasem klepnie w tyłek, czasem złapie za włosy (podczas akcji rzecz jasna)😛 Nie chodzi o kogoś kto używa przemocy lub patologię. Chodzi o charakter, czyli taki z wierszami i pieśnią na ustach czy taki, który lubi trochę adrenaliny i spontaniczność.
Nio tak, ale prócz przewyższania siłą jednak fajnie jak rozbawi słowem tyż. ^^
Podczas akcji... oczywiście.
Tutaj wydaje mi się, że typ Romantyk=melepeta w zbliżeniu, kochaniu czy Brutal=melepeta w szerokim konteście rozmów. Szerze- nie da się to zawsze musi być miks.
Szczerze to lepiej już mieć tego stricte Romantyka niż Brutala i w nim budzić pożądanie i tą "dominacje" bo do pewnego stopnia ta druga wersja na dłuższą metę wydaje mi się nudna, jeżeli w niej nie będzie niczego ponad to.
To są w sumie moje szybkie przemyślenia z rana. ^^
Nie wiem czy też mówimy w konteście "pierwszego spotkania" czy rozwijaącego się "związku". Nie wiem- znowu zbyt głęboko wchodzę w temat...
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Dlatego nie chodzi o wybór. Mężczyzna musi być wszytskim😂
Ale żebyście się nie rzucili z pochodniami na mnie, musicie przyznać, że macie podobne oczekiwania względem kobiet😜
Spokojna, uporządkowana na co dzień, którą da się rodzicom przedstawić, ale w „pewnych sytuacjach” jednak niegrzeczną, innymi słowy sperma na twarz😝😂
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Dlatego nie chodzi o wybór. Mężczyzna musi być wszytskim😂
Ale żebyście się nie rzucili z pochodniami na mnie, musicie przyznać, że macie podobne oczekiwania względem kobiet😜
Spokojna, uporządkowana na co dzień, którą da się rodzicom przedstawić, ale w „pewnych sytuacjach” jednak niegrzeczną, innymi słowy sperma na twarz😝😂
No tak. Zdecydowanie kłody nie chcemy potem trzeba drzazgi wyciągać. Ogarniczonej umysłowo też nie bo niczym nie będzie się różniła od seks lalki. Oj można by dywagować. ^^
 
Kobieta

Yassmin

Nowicjusz
Nie lubię 'brutali' co to w ogóle znaczy? To nie siłą, mnie facet podnieca, a tym jak do mnie mówi czy jak na mnie patrzy. Oczywiście, bardzo lubię ostry seks, ale nie lubię być poniżana... ma być namiętnie, mam czuć że jakby mógł to by mnie zjadł, a jak jeszcze mówi że jestem tylko jego:love: to gwarantuje erotyczne pif paf
 
Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Nie lubię 'brutali' co to w ogóle znaczy? To nie siłą, mnie facet podnieca, a tym jak do mnie mówi czy jak na mnie patrzy. Oczywiście, bardzo lubię ostry seks, ale nie lubię być poniżana... ma być namiętnie, mam czuć że jakby mógł to by mnie zjadł, a jak jeszcze mówi że jestem tylko jego:love: to gwarantuje erotyczne pif paf
Myślę że brutal w znaczeniu po prostu jako dominujący facet, taki który wyznacza kierunek - zarówno w życiu jak i w seksie. To nie ma absolutnie nic wspólnego z poniżaniem, ani przemocą. Wręcz przeciwnie. Właśnie ta namiętność o której tutaj wspominasz, byłaby nie do osiągnięcia z facetem który sam nie wie czego chce i czeka aż to kobieta za niego podejmie decyzję.
 
Kobieta

Yassmin

Nowicjusz
Tak, tylko większość pod pojęciem 'dominujący facet' rozumie zachowanie prostackie i wulgarne. Chęć bycia zdominowaną dla wielu znaczy... oplucie, wyzywanie od kurew itp. Być może za dużo się naoglądali Rocco ;) I właśnie, faceci prezentujący taką postawę, nie mają nic wspólnego z silną dominującą osobowością.
 
Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Większość dominujących facetów których znam mają raczej bardzo łagodne usposobienie - a do kobiet przejawiają bardzo empatyczne podejście. Tą dominację właśnie widać w podejściu do życia, w oczekiwaniach przede wszystkim wobec siebie. Dominujący facet to przede wszystkim ktoś kto potrafi realizować ustalone cele, ma plany i marzenia. W relacjach, takie osoby za to przejawiają na tyle charyzmy i wewnętrznej mądrości, że nikt nawet nie kwestionuje dominującego charakteru takiego faceta. Po prostu czuć że taka osoba gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność. Seks ma oczywiste powiązanie z charakterem, zatem ta dominacja jest również na tym polu wyczuwalna.
 
Kobieta

Yassmin

Nowicjusz
Większość dominujących facetów których znam mają raczej bardzo łagodne usposobienie - a do kobiet przejawiają bardzo empatyczne podejście. Tą dominację właśnie widać w podejściu do życia, w oczekiwaniach przede wszystkim wobec siebie. Dominujący facet to przede wszystkim ktoś kto potrafi realizować ustalone cele, ma plany i marzenia. W relacjach, takie osoby za to przejawiają na tyle charyzmy i wewnętrznej mądrości, że nikt nawet nie kwestionuje dominującego charakteru takiego faceta. Po prostu czuć że taka osoba gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność. Seks ma oczywiste powiązanie z charakterem, zatem ta dominacja jest również na tym polu wyczuwalna.
Dokładnie tak :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry