• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Braliście kiedyś udział w rozbieranych imprezach,domówkach?Kto opowie swoje przygody?

Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Liceum,ostatnia klasa, prywatka,zawsze na takie imprezy ,chodziłam z moją dobrą znajomą,zwariowaną tak jak ja.
Towarzystwo się troszkę spiło,słabsi odpadli,twardziele zostali.Jak to po alko,rozmowy ,były dziwne,i wreszcie jakoś tak z marszu, zaczęliśmy grać,
w " Wymiękasz ? "zostały trzy dziewczyny i troje chłopaków . Polega to na tym że początkowo uczestnicy zostają losowo dobierani w pary. Następnie rozbierają się na wzajem etapami ,po pytaniu (Wymiękasz ?) do naga, a potem wylosowana osoba dotyka konkretnych części ciała partnera (od góry do dołu). Przesuwając się coraz niżej z każdym etapem zadaje pytanie: "Wymiękasz?". Później jest wkładanie palców lub ,penisa w różne otwory ....Jak łatwo wywnioskować, osoba, która zastopuje rozgrywkę, przegrywa.Moja znajoma wygrała,z penisem w pupie,tak właśnie w pupie,my wcześniej skończyłyśmy,ja odpadłam jako druga (miałam mieć całą dłoń w cipce) o_O
szkoda że zamiast chodzić na takie imprezy grałem wtedy na komputerze
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Liceum,ostatnia klasa, prywatka,zawsze na takie imprezy ,chodziłam z moją dobrą znajomą,zwariowaną tak jak ja.
Towarzystwo się troszkę spiło,słabsi odpadli,twardziele zostali.Jak to po alko,rozmowy ,były dziwne,i wreszcie jakoś tak z marszu, zaczęliśmy grać,
w " Wymiękasz ? "zostały trzy dziewczyny i troje chłopaków . Polega to na tym że początkowo uczestnicy zostają losowo dobierani w pary. Następnie rozbierają się na wzajem etapami ,po pytaniu (Wymiękasz ?) do naga, a potem wylosowana osoba dotyka konkretnych części ciała partnera (od góry do dołu). Przesuwając się coraz niżej z każdym etapem zadaje pytanie: "Wymiękasz?". Później jest wkładanie palców lub ,penisa w różne otwory ....Jak łatwo wywnioskować, osoba, która zastopuje rozgrywkę, przegrywa.Moja znajoma wygrała,z penisem w pupie,tak właśnie w pupie,my wcześniej skończyłyśmy,ja odpadłam jako druga (miałam mieć całą dłoń w cipce) o_O
Fajna gra! Nigdy nie miałem przyjemnośco grać w coś takiego. Brzmi świetnie!
Koleżanka musiała być niezłą wariatką, skoro aż tak grubo poszła. Szanuję bardzo ❤️❤️❤️
A co musiała robić we wcześniejszych etapach? Bo to też bardzo interesujące 😁 a pytam, bo jeżeli kiedyś będę miał okazję zagrać, to będę wiedział jakie "wyzwania" rzucać partnerce 😁😁😋
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Liceum,ostatnia klasa, prywatka,zawsze na takie imprezy ,chodziłam z moją dobrą znajomą,zwariowaną tak jak ja.
Towarzystwo się troszkę spiło,słabsi odpadli,twardziele zostali.Jak to po alko,rozmowy ,były dziwne,i wreszcie jakoś tak z marszu, zaczęliśmy grać,
w " Wymiękasz ? "zostały trzy dziewczyny i troje chłopaków . Polega to na tym że początkowo uczestnicy zostają losowo dobierani w pary. Następnie rozbierają się na wzajem etapami ,po pytaniu (Wymiękasz ?) do naga, a potem wylosowana osoba dotyka konkretnych części ciała partnera (od góry do dołu). Przesuwając się coraz niżej z każdym etapem zadaje pytanie: "Wymiękasz?". Później jest wkładanie palców lub ,penisa w różne otwory ....Jak łatwo wywnioskować, osoba, która zastopuje rozgrywkę, przegrywa.Moja znajoma wygrała,z penisem w pupie,tak właśnie w pupie,my wcześniej skończyłyśmy,ja odpadłam jako druga (miałam mieć całą dłoń w cipce) o_O
Fajna gra! Nigdy nie miałem przyjemnośco grać w coś takiego. Brzmi świetnie!
Koleżanka musiała być niezłą wariatką, skoro aż tak grubo poszła. Szanuję bardzo ❤️❤️❤️
A co musiała robić we wcześniejszych etapach? Bo to też bardzo interesujące 😁 a pytam, bo jeżeli kiedyś będę miał okazję zagrać, to będę wiedział jakie "wyzwania" rzucać partnerce
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Jeśli noc saunową traktujemy jako imprezę, to uczestniczyłem z małżonką w takowej w Sommer Residence - tam wszyscy są nago w saunach i opalają się bez skrępowania w stroju Adama i Ewy. Choć raczej się wtedy z nikim nie integrowalismy, więc ciężko to potraktować jako typową imprezę.
Co innego małżonka, która miała tam także swój wieczór panieński, co już samo w sobie było imprezą, to jeszcze integracja przebiegała pełną parą. A jako, że moja lepsza połowa do wstydliwych nie należy, to jestem przekonany, że nowo poznani towarzysze imprezy mogli podziwiać jej wdzięki nie tylko w saunie czy jacuzzi ale też w domku, dokąd się przeniosła bibka :)
 
Mężczyzna

abcd6

Cichy Podglądacz
Kiedyś dowiedziałem się że podkochuje się we mnie jedna koleżanka, zaprosiłem ją w walentynki na randkę do domu, i zrobiłem prezent... byłem przed nią nago cały wieczór, otworzyłem drzwi z różą w ręce i penisem na wierzchu
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry