• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Brak seksu, sadyzm kobiety

RDX

Cichy Podglądacz
Mam problem. Co prawda nie o tym chce mówic ale naświetle. Mam 22 lata z moja dziewczyną jestem w sumie 5 lat ale ona boi sie strasznie do tej pory seksu i raczej zwodzi mnie. Widze że tak naprawde to chce czekać do ślubu itp. Ja mam inna nature lubie eksperymenty, oraz nie lubie monotonii. Lubie także zaspokajac kobiete lubie jak jest jej dobrze. Poprostu pod tym wzgledem jestem inny nie pasuje i źle sie czuje. Nie zamierzam ani jej zostawiać ani zdradzać bo to tez nie w moim stylu jednak popędu juz nie moge znieść. Zaczynam troche mysleć jak zboczeniec bo tak mi tego brakuje. Mam juz tego dość nie zniose tego i poprzebuje porady:

Nie widze innego wyjscia jak leki zmniejszajace popęd lub nawet likwidujace popęd. Powiedzcie mi co mógłbym brać i jakie beda tego konsekwencje. Myślę ze zdecyduje sie na farmakologiczne zmniejszenie popędu bo nie widze innego wyjscia. Niestety mój nadmiar testosteronu idzie w zamiłowanie do ryzyka co mało mnie raz nie pozbawiło życia (fajnie 22 letni dożywotni prawiczek). Ogólnie mam juz tego dość a sex przestał mi sie dobrze kojarzyc. Z 1 strony mnie ciagnie a z 2 mam do niego żal i obrzydzenie. Po zlikwidowaniu naturalnego popędu poczuje sie wreszcie wolny


Ps. Rada dla kobiet: Nie róbcie tego swoim facetom to sadyzm. Ja już nie wiem co robic i gotów jestem nawet na radykalne środki. Nabawiłem sie urazu i swojego rodzaju obrzydzenia do sexu.
 

KLM

Seks Praktykant
Re: Brak seksu - sadyzm kobiety, HELP

dawno nie zaglądalem, a tu prosze nowy temat!! to prawie jak diniozaur!!

sory za ot

RDX masz problem .... i to duży niestety nie potrafie Ci doradzic czegoś sensownego. mało tego powiem w zaufaniu ze sytuacja nawet po slubie sie prawdopodobnie nie zmieni..... i obym sie mylił
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry