• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ból przy wprowadzaniu

Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Hej... Nie wiem już dlaczego, ale boli i piecze mnie strasznie wejście do pochwy przy próbie włożenia wibratora/dildo. To takie uczucie jakby wejście było ze "stali" i nie puszczało nic. Jeden palec wejdzie, dwa, ale trzy już ciężko bo czuć ten "beton". Najgorszy ból, jakby rozrywało mnie a zarazem nie pozwalało wejść. Mokra jestem, więc nie problem nawilżenia, chęć też mam. Tylko problem jest np. przy użyciu dildo czy wibratora. Czubek ciężko wchodzi właśnie przez okropny ból, potem jak na siłę włożę to czuć takie odskoczenie (jakbyśmy wkładali coś grubego przez szyjkę butelki). Głębiej nic nie boli, tylko to wejście: (
Myślę, że tutaj potrzebny jest prawdziwy stosunek. Moja kobieta też była ciasna i na początku za każdym razem było uczucie jakby coś pękało. Z czasem wszystko sie ułożyło i jest ok. Wedlug mnie prawdziwy penis to co innego niż sztuczny, pod kątem i podniecenia/chęci jak i dopasowania do pochwy. Prawdziwy jest stosunkowo miekki i elastyczny, a sex z partnerem na pewno bedzie bardziej podniecajacy niż z dildo.
 
Mężczyzna

wronskjan

Biegły Uwodziciel
Myślę, że tutaj potrzebny jest prawdziwy stosunek. Moja kobieta też była ciasna i na początku za każdym razem było uczucie jakby coś pękało. Z czasem wszystko sie ułożyło i jest ok. Wedlug mnie prawdziwy penis to co innego niż sztuczny, pod kątem i podniecenia/chęci jak i dopasowania do pochwy. Prawdziwy jest stosunkowo miekki i elastyczny, a sex z partnerem na pewno bedzie bardziej podniecajacy niż z dildo.
Póki do lekarza nie pójdzie, to nie będzie wiedzieć. Są schorzenia np. natury psychologicznej powodujące mimowolne skurcze mięśni i pchanie się na siłę z kutasem tylko pogłębi problem. Znaczy wiesz, może i będzie penetracja, ale tylko pogorszy sytuację na przyszłość
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry