• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ból przy seksie

adam_22

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich forumowiczów .
Zwracam się do was z takim problemem , otóż Jestem ze swoją dziewczyną już około rok czasu . Moja dziewczyna jest dziewicą a ja prawiczkiem znaczy była dziewicą . Od początku uprawialiśmy wielokrotnie seks oralny zawsze gdy robiłem jej minetkę po około 10 minutach miała niesamowity orgazm . Postanowiliśmy uprawiać seks i tu zaczynają się schody . Pierwszy raz trwał około minuty wsadziłem połowę penisa i poczuła straszny ból za drugim i trzecim i czwartym razem było to samo nigdy nie miała krwawienia czyli mogłem przebić błonę i ona nie krwawiła . Teraz wchodzę całym penisem ale seks trwa około kilku minut bo przez te kilka minut ona nic nie czuje (wchodzę połową penisa w pozycji ona leży ma poduszkę pod pupą ja na niej) po tych kilku minutach znowu ją zaczyna boleć ma uczucie jak by chciało się jej sikać i tyle nasz seks trwa . Mój penis ma rozmiar 17 cm i 15 objętości . Jak zaczynaliśmy swoje igraszki ledwo zdołałem jej włożyć pół palca prze minetce jak była mocno podniecona wchodził cały palec . Czy ktoś może wiedzieć od czego ten ból i czemu nie odczuwa żadnej przyjemności nikt ze znajomych takiego problemu nie miał . może musi się rozciągnąć czy coś ? Proszę o porady . Pzdr
 

Justyna

Podrywacz
Powody mogą być różne. Chyba najczęściej ból podczas uprawiania seksu jest wynikiem niedostatecznego nawilżenia pochwy. Tutaj może pomóc długa gra wstępna. Czasami powody są natury psychicznej - ból może towarzyszyć tym kobietom, które psychicznie nie są jeszcze przygotowane na współżycie lub bardzo mocno zestresowane w łóżku. Jedyna rada na to - dziewczyna musi się psychicznie odblokować, a ty powinieneś jej w tym pomóc, starając się stworzyć taką atmosferę, aby wiedziała, że jest przy Tobie bezpieczna i aby mogła się maksymalnie odprężyć i rozluźnić. Może to być też skutek nieprawidłowego napięcia mięśniowego. Inne powody to wady anatomiczne i stan zapalny w pochwie, dlatego Twoja dziewczyna powinna pójść do ginekologa, a jeśli ginekolog nie stwierdzi wad ani zakażenia, przydałaby się wizyta u seksuologa.
 

adam_22

Cichy Podglądacz
Powody mogą być różne. Chyba najczęściej ból podczas uprawiania seksu jest wynikiem niedostatecznego nawilżenia pochwy. Tutaj może pomóc długa gra wstępna. Czasami powody są natury psychicznej - ból może towarzyszyć tym kobietom, które psychicznie nie są jeszcze przygotowane na współżycie lub bardzo mocno zestresowane w łóżku. Jedyna rada na to - dziewczyna musi się psychicznie odblokować, a ty powinieneś jej w tym pomóc, starając się stworzyć taką atmosferę, aby wiedziała, że jest przy Tobie bezpieczna i aby mogła się maksymalnie odprężyć i rozluźnić. Może to być też skutek nieprawidłowego napięcia mięśniowego. Inne powody to wady anatomiczne i stan zapalny w pochwie, dlatego Twoja dziewczyna powinna pójść do ginekologa, a jeśli ginekolog nie stwierdzi wad ani zakażenia, przydałaby się wizyta u seksuologa.

Ginekolog powiedział jakiś czas temu że wszystko jest książkowo z jej narządami , zawsze jest bardzo mokra przy seksie więc może faktycznie problemu natury psychicznej no cóż jeśli nadal nie będzie postępu wybierze się jeszcze raz do ginekologa . a mogło to być spowodowane tym że to robiliśmy tuż przed okresem ? bo już bolały ją piersi jak by zaraz miała dostać okresu
 

Justyna

Podrywacz
Wydaje mi się, że ból podczas stosunku nie zależy od tego, czy uprawialiście seks tuż przed okresem. Oczywiście gdy zbliża się krwawienie, dziewczyna może odczuwać dolegliwości bólowe w podbrzuszu, ale to nie to samo, co ból podczas stosunku. Niech lepiej jeszcze raz pójdzie do ginekologa - może ma jakieś zapalenie, którego podczas poprzedniej wizyty jeszcze nie miała? Wtedy globulki z antybiotykiem powinny załatwić sprawę.
 

TwojaFantazja

Cichy Podglądacz
A próbowaliście stosować żele intymne? Rozluźniają nieco mięśnie, bardzo często dodatkowo stymulują partnerkę. Jeśli ginekolog stwierdził, że wszystko jest ok, to raczej pomyśl o żelu, lampce wina.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry