• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Anal, zerowy ból, sama przyjemność.

Mężczyzna

JohnDick

Cichy Podglądacz
Ja żeby przełamać pierwsze lody z partnerką (a to nie moja pierwsza w tym temacie) zacząłem od czegoś lekkiego. Pytanie zaczyna się od tego czy ona/on się tego brzydzą. Jeśli jednak chcą spróbować to wszystko powoli.
Żele analne bezwonne, korki analne małe na początek, lizanie tyłeczka i powolne rozszerzanie dziurki. Od tego zaczynam. Jak już żel i korek się przyjmie w zabawach to potem można iść krok dalej.
 
Mężczyzna

oxzkox

Seks Praktykant
Ja mam inny problem,moja kobieta chętnie mi daje w drugą dziurkę więc tu nie ma problemu.Problem pojawia się gdy ja ja proszę o to żeby mnie wybzykala swoim dildosem, proponowałem że kupię strapoon ,jednak nic .Nie wiem dlaczego niechce, jej odpowiedź to bo nie .Pomocy jakieś pomysły żeby ją przekonać?
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Ja tak samo, zawsze mnie jarało...I absolutnie mnie nie bolało za pierwszym razem, sama rozkosz
Zazdroszczę przedmówczyni i autorce. Jakby mnie ktoś dobrze nie poprowadził na starcie gdy zaczynałam przygodę z analem to pewnie bym nie chciała spróbować, bo nawet teraz mam tak, że jak za szybko wsunę większy wibrator to chwilę czuję dyskomfort. On oczywiście mija i zostaje sama rozkosz, ale nadal czasem jeszcze gdzieś tam się zdarza. Tak samo partner musi mnie trochę przygotować na przyjęcie całego w siebie.
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Anal ma swoje uroki 😉 z moją zabawiamy się czasem w ten sposób. Ja osobiście uwielbiam kiedy mnie moja straponem bzyka, jest to mega przyjemne 🤤 moja również lubi kiedy wsuwam swojego w jej tylek. Oczywiście ważne jest nawilżenie i rozluźnienie, bo to ma być przyjemność a nie ból 😉👍
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Zazdroszczę przedmówczyni i autorce. Jakby mnie ktoś dobrze nie poprowadził na starcie gdy zaczynałam przygodę z analem to pewnie bym nie chciała spróbować, bo nawet teraz mam tak, że jak za szybko wsunę większy wibrator to chwilę czuję dyskomfort. On oczywiście mija i zostaje sama rozkosz, ale nadal czasem jeszcze gdzieś tam się zdarza. Tak samo partner musi mnie trochę przygotować na przyjęcie całego w siebie.
Do analu to chyba raczej zawsze trzeba dziurkę przygotować, choćby ze względu na brak naturalnego nawilżenia. Ale przecież od czego mamy język?😜
 
Mężczyzna

Awajs88

Cichy Podglądacz
Moja jedna z dziewczyn wręcz to uwielbiała, wolała anal niż klasycznie, natomiast inne Panie kategorycznie nie, nie wiem, czy przez złe doświadczenie, nie umiejętność partnerów jak to zrobić aby było dobrze, czy może obrzydzenie, no bo to kolokwialnie pisać, dupa. Ja sam uwielbiam, i w moja stronę też.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry