• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ból główki penisa po ostrym stosunku

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

koksu

Cichy Podglądacz
Cztery dni temu kochałem się z moją dziewczyną. Stosunek był "dziki" - z wielką szybkością wchodziłem i wychodziłem z mojej partnerki. Oczywiście zdarzyło się parę razy, że nie trafiłem i uderzyłem członkiem o nogę i pośladek. Uderzenie było dość mocne! Po seksie pojawił się problem! Do dnia dzisiejszego czuję ból główki penisa! Nie widać żadnych zmian w budowie, ani też nie jest jakoś uszkodzony (wizualnie). Boli jak złapię główkę i przy każdym podnieceniu (w czasie jak krew napełnia główkę). Przy wzwodzie bezwarunkowym w spodniach (dżinsy), odczuwam ostry ból!.
 

antonio

Nowicjusz
Jak po każdym uderzeniu, zwłaszcza w członek, przez kilka dni możesz odczuwać większy bądź mniejszy ból. Nie podejrzewam, żeby było to coś poważnego, choćby ze względu na brak zmian w wyglądzie i reakcjach członka, tzn. wzwód. Po prostu musisz przez kilka dni pocierpieć, a następnym razem będziesz bardziej uważał z tą "dzikością" ;). Codziennie zaś możesz pomóc w rekonwalescencji poprzez spanie w luźnych spodenkach, a w ciągu dnia nie noś zbyt obcisłych spodni i majtek, i za kilka dni ból przejdzie.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry