• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bokserki, slipy czy stringi? Dziewczyny, co wolicie?

Majster

Cichy Podglądacz
Siema. Jestem tu nowy i tak sobie pisze z ciekawosci... Moje pytanie jest bardziej skierowane do dziewczyn
Wolicie jak Wasz partner nosi bokserki, zwykłe majtki... a moze stringi? Jakie są Wasze upodobania w tym temacie?
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Uwielbiam mojego Ukochanego w bokserkach, nosi je zazwyczaj... Choć slipki też mogą być seksi... :p Stringi odpadają... Jakoś mnie to nie pociąga, może dziwna jestem... :)

Manveru, te bokserki wyglądają jak spodenki... :p
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
bokserki lepsze niz zwykle.

czy to prawda ze ich noszenie jest bolesne dla mezczyzn z powodu ucisku na penisa? to chyba chodzi o bardziej obcisle...
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Nie robi się nieelastycznych bokserek więc nie istnieje problem o którym wspomniałaś. No chyba, że ktoś jest idiotą i próbuje przy obwodzie bioder 130cm wejść w bokserki dla kogoś kto ma 90cm
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Bokserki powodują ucisk? :?
Mój Mężczyzna czuje się w nich zawsze na luzie i tylko jak idzie na trening zakłada slipki, żeby mu nic tam nie latało... :p
 

ParadoX

Cichy Podglądacz
Mayonez napisał:
Manveru napisał:
A tak przy okazji, które lepsze: takie czy takie?

Chcę sobie jedne kupić, ale nie moge się zdecydować.
ja bym nie brał ani jednych ani drugich. Zresztą,bokserki z nadrukiem kapel to zdeka wiocha.
zgadzam sie ze straszna wiocha

osobiscie NIE lubie bokserek...
jak komus stanie w spodniach majac bokserki to widac interes
a w obcislych da sie takie sprawy ukryc
sa tez wygodniejsze i czuje sie w nich pewnie
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Był, ale i tak się wypowiem :D Dla mnie nie ma konkretnego kroju który byłby leprzy czy gorszy. Ważne żeby odkrywała dość aby stanowić obietnicę i zakrywała dość żeby pozostała tajemnica.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry