• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bokserki, slipy czy stringi? Dziewczyny, co wolicie?

tylko_ja17

Seks Praktykant
moze i masz racje, za malo do sciagania :) wlasnie wyszedl ode mnie chlopak i stwierdzam, ze niektorzy to po prostu umieraja przez te stringi - chcica na maxa :p pare razy strzelic gumeczka, "niechcacy" wysunac poza dzinsy itd itd itd... chlopca az zal... :) :twisted:
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
a bokserki wywoluja u mnie niestety nieprzyjemne swedzenie i przeszkadzaja, przez szew posrodku, dziewczyny, nie dolega Wam to?.. w dzien zawsze mam wkladke, ale w nocy nie moge i nie zakladam.
 

Szarka

Erotoman
a ja nie cierpię stringów, musze czuć , że to co ma być zasłoniete jest zasłoniete a za przeproszeniem sznurki to ja mam do wieszania prania
 
A

Anika

Guest
Moje pytanie jest bardziej skierowane do dziewczyn
Wolicie jak Wasz partner nosi bokserki, zwykłe majtki... a moze stringi? Jakie są Wasze upodobania w tym temacie?

Przylegające do ciała bokserki tak żeby jabłuszka się ładnie prezentowały. Na wieczór mogą być takie cacuszka :D Stringi też mile widziane, są na rynku przeróżne seksowne modele np. z siatką, na zamek, na sznurek i co tam się tylko zamarzy. Pomijam milczeniem wszelkie słoniki i inne pluszowe dziwactwa, takim od razu urywam trąbę, więc lepiej mi się nie pokazywać w tym czymś.
 
Ostatnia edycja:
N

Niegrzeczniuch

Guest
W kwestii kobiecej bielizny to choć nie pogardzę ładnymi stringami, preferuję jednak figi, bokserki albo takie pomiędzy figami a stringami, brazyliany? Moim zdaniem o wiele lepiej się pupa w takich prezentuje no i więcej zostaje dla wyobraźni :)
 

magdus6669

Cichy Podglądacz
Mój partner od zawsze nosi bokserki .. Czasami chciałabym zobaczyć go w zwykłych ,obciślejszych slipkach ^^ w stringach raczej go sobie nie wyobrażam.. :confused:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry