• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Biseksualne fantazje u chłopaków

Mężczyzna

Spermoholic

Cichy Podglądacz
Z definicji bukkake dotyczy kobiety. Tak, że moze nie szalęństwo ale pomylka w pojeciach....
Nie pomyłka. Bukkake to bukkake: grupowy spust na twarz, do ust i gardła. Nie ma znaczenia czy kobieta czy mężczyzna jest odbiorcą.
Hej było ich 5, super uczucie ta ilość spermy Ile miałem na sobie i w gardle tego nie da się opisać, miło wspominam ta domówkę
Szczęściarz! Widziałeś Putalocura lub Premium Bukkake? Taka akcja mi się marzy z 10 lub 20 pytami i mnóstwem spermy... 😊🥳
Ja lubię jak rośnie mi w ustach .
A co dopiero, gdy eksploduje! 😉
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Fantazje jako takie może i są, częściej z shemale, co niejako się łączy. A czasem bawię się z masturbatorem i dildo to też jakby podchodzi i bywa miło. Chociaż nie czuję się BI, podniecenie potrafi podnieść temperaturę. 😅
 
Mężczyzna

MechaCD

Cichy Podglądacz
Też bym spróbował, na początek tylko obciągnąć ale może jak będzie fajnie coś więcej. Wszyscy zachwalają i mówią że będzie super. Tylko ciężko kogoś normalnego na pierwszy raz. Najlepiej takiego co też pierwszy raz by chciał.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry