• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Biseksualizm sytuacyjny- pytanie do kobiet

Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Hej,
chciałabym zapytać o wasze doświadczenia łóżkowe z kobietami- zarówno te solowe jak i grupowe. Nigdy siebie nie szufladkowałam, ale sądzę że jestem do bólu heteroseksualna (również "życiowo" wolę towarzystwo mężczyzn), stąd mój spory problem w odnalezieniu się w układach, gdzie do tego samego faceta muszę się dobierać na spółę z drugą laską. Dodatkowo zauważyłam, że nie podniecają mnie inne cipki, nie przepadam za całowaniem się z kobietami, jedyne co podoba mi się raz na jakiś czas to minetka.
Jak jest u was? Co was podnieca w kobietach? Jak odbieracie kontakt z drugą panią w sferze fizycznej, fizjologicznej i emocjonalnej? Czy potraficie być z drugą kobieta czysto fizycznie, bez angażowania się w emocje?
 
Kobieta

anna.anna75

Cichy Podglądacz
taka para musi być ustabilizowana emocjonalnie , miałam pare takich spotkań i w większości kobiety które chciały seksu ze mną później były niezadowolone z faktu jak zajmowałam się ich partnerem i późniejsze ich rozmowy doprowadzały do nieporozumień , to naprawdę trudny temat dla par
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry