• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bimbo plastik silikon ogromne implanty i usta

wolfxxx

Cichy Podglądacz
Czy sa tu fani i fanki bimbo ?? czyli kobiet z ogromnymi mega nie naturalnymi sztucznymi piersiAMI?
bdsmlr-10529-RaIzAetH9y.jpg
bdsmlr-10796966-i0LDhqS5l8.webp
bdsmlr-11550094-cDs2k7K4H4.jpg
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Oczywiście,w niektórych przypadkach wygląda to fajnie,ale czasem Panie przesadzają :(
To się nazywa dysmorfofobia- poczytaj, teraz to plaga i ciężki temat. Dlatego tak często podkreślam: jak ktośczuje potrzebe zmian, to żeby one były pierydyliard razy przemyślane, chciane, faktycznie ze wskazań medycznych bąd"ź estetycznych ale nie taka taśmówka jak leci, przesadny kicz i robota bo, aaa nudzi mi się, chcę coś innego.
 

wolfxxx

Cichy Podglądacz
tak zgadza sie nalezy robic operacje wedlug siebie wiele razy sa mega za duze te piersi i wiekszosci osob sie nie podoba podejrzewam ze takich freeekow jak ja jest nie wiele
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Kurcze, sa takie ryby tropikalne. One w przypadku zagrozenia tak się nadymają. Nie pamiętam nazwy. U kobiet mi sie to nie podoba, chyba, że się czuja zagrożone............ale wtedy tez mi sie nie podoba:(😌
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Ja wolę takie naturalne zwykle kobiety. Kobiece. Nie nadmuchane z ustami jak parówy. Ogólnie uważam że to pompowanie ust jest żałosne i brzydkie. Nie wiem po co łaski to sobie robią. To chyba jakaś choroba jest. A takie zwykle amatorskie dziewczęta sa najpiękniejsze.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Ta kwestia chyba w tym temacie była/jest poruszana:
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry