• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Big Penis Club - klub dla mężczyzn "ponadgabarytowych"

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
temat umarł i nikt go nie wskrzesi, sorki ale muszę to napisać, bo mam z tego bekę ,,HarryPotter dostał bana przez pomyłkę,, :D
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Mam wrazenie, ze ciagle piszesz o tym "problemie"... Czy dla ciebie na serio atrakcyjny = tylko i wyłacznie z wielkim kutasem? :unsure:
Dorzucę jeszcze coś :) wyobraź sobie taką sytuację (true story) - facet poznaje kobietę, dobrze im ze sobą, chodzą na randki i takie tam słodkości.
Obydwoje mają ochotę na zbliżenie, ale aby nie iść zbyt szybko facet stawia jedynie na pieszczoty... kobieta ma chcicę na kutasa, ale facet waha się, czegoś się wstydzi. Stwierdza jednak, że mimo złych doświadczeń może ta kobieta inaczej zareaguje na jego hmm problem.
Kobieta zapewnia go, że nie ma przecież się niczego wstydzić... przecież chodzi na siłownię, dba o dietę, jogging i te pierdoły.
No więc facet myśli sobie ,,akceptuje mnie takim jakim jestem, nie będzie tak źle,, Nadszedł ten dzień, kiedy dochodzi do zbliżenia - facet ściąga majtki, a tam siusiak kilka cm w wzwodzie... dosłownie kilka cm. Poniżej średniej krajowej, po prostu tragedia... więc jak reaguje ta kobieta, której powiedzmy zaufał - zrobiła kwaśną minę i wydała długi dźwięk zdziwienia i niezadowolenia ,,ehhhhhhhh,, sugerujący coś w stylu ,,ku*** co to jest,,
Kobieta zniechęcona, bo taki siusiak nie zadowoli ją więc mówi ,,sorry, ale to jest po prostu śmieszne,,
Jak się czuje facet, który słyszał wcześniej od innych osób (znajomych, na forach czy portalach nawet erotycznych) że rozmiar dla kobiet nie ma znaczenia?

Nie o mnie tu chodzi, ale znajomego któremu do dziś współczuję. Ale w jakimś sensie dotyka to mnie, jako facet i innych też zabolałoby to - bo facet ma jednym słowem przejeba**

Ps. mi nie chodzi o atakowanie nikogo tylko stwierdzenie, że rozmiar ma znaczenie i na to kobiety patrzą (o gejach nie wspomnę)
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Dorzucę jeszcze coś :) wyobraź sobie taką sytuację (true story) - facet poznaje kobietę, dobrze im ze sobą, chodzą na randki i takie tam słodkości.
Obydwoje mają ochotę na zbliżenie, ale aby nie iść zbyt szybko facet stawia jedynie na pieszczoty... kobieta ma chcicę na kutasa, ale facet waha się, czegoś się wstydzi. Stwierdza jednak, że mimo złych doświadczeń może ta kobieta inaczej zareaguje na jego hmm problem.
Kobieta zapewnia go, że nie ma przecież się niczego wstydzić... przecież chodzi na siłownię, dba o dietę, jogging i te pierdoły.
No więc facet myśli sobie ,,akceptuje mnie takim jakim jestem, nie będzie tak źle,, Nadszedł ten dzień, kiedy dochodzi do zbliżenia - facet ściąga majtki, a tam siusiak kilka cm w wzwodzie... dosłownie kilka cm. Poniżej średniej krajowej, po prostu tragedia... więc jak reaguje ta kobieta, której powiedzmy zaufał - zrobiła kwaśną minę i wydała długi dźwięk zdziwienia i niezadowolenia ,,ehhhhhhhh,, sugerujący coś w stylu ,,ku*** co to jest,,
Kobieta zniechęcona, bo taki siusiak nie zadowoli ją więc mówi ,,sorry, ale to jest po prostu śmieszne,,
Jak się czuje facet, który słyszał wcześniej od innych osób (znajomych, na forach czy portalach nawet erotycznych) że rozmiar dla kobiet nie ma znaczenia?

Nie o mnie tu chodzi, ale znajomego któremu do dziś współczuję. Ale w jakimś sensie dotyka to mnie, jako facet i innych też zabolałoby to - bo facet ma jednym słowem przejeba**

Ps. mi nie chodzi o atakowanie nikogo tylko stwierdzenie, że rozmiar ma znaczenie i na to kobiety patrzą (o gejach nie wspomnę)
A ja nie rozumiem, dlaczego facet jej o tym nie powiedział wcześniej. Myślał, że trzymanie za rączkę będzie trwało do grobowej deski? Cenię sobie szczerość i takie rozmowy powinny być przeprowadzane. Nie będzie późnej rozczarowań.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Szczerość to jedna z podstawowych rzeczy, ale czy można być zbyt szczerym? Miał powiedzieć ,,chcę być z tobą szczery, mam małego siusiaka który nie zadowolił moje byłe partnerki, byłem tak kiepski że one nawet nie chciały go widzieć ani dotykać,,
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Szczerość to jedna z podstawowych rzeczy, ale czy można być zbyt szczerym? Miał powiedzieć ,,chcę być z tobą szczery, mam małego siusiaka który nie zadowolił moje byłe partnerki, byłem tak kiepski że one nawet nie chciały go widzieć ani dotykać,,
A jak chciał ten fakt długo ukrywać? 🤔
Trochę sobie sam zaszkodził. Pewnie poczułabym się rozczarowana, ale nigdy to nie jest powód do wyśmiania. Ale to moje zdanie i takie mam podejście do życia.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Nie wiem, jakby zareagowała - zapewne rozczarowana i biorę też najgorszy scenariusz, czyli wyśmianie (no może nie prosto w twarz, ale zapewne obgadywanie za plecami i żalenie się swoim psiapsiółkom)
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Nie wiem, jakby zareagowała - zapewne rozczarowana i biorę też najgorszy scenariusz, czyli wyśmianie (no może nie prosto w twarz, ale zapewne obgadywanie za plecami i żalenie się swoim psiapsiółkom)
Faceci też komentruja wygląd partnerki. 😉
Spotykałam się kiedyś z kolesiem. Zanim poszliśmy do łóżka, powiedział mi, że ma małego. Okej, byłam nastawiona na te 12cm. Nie było z mojej strony komentarza, wyśmiania. Ale jak zaczął mi wytykać "masz śmieszne oczy ( są trzykolorowe z obwódką piwną wokół źrenicy i zmieniają kolor, w zależności od padania światła), śmieszne stopy ( dłuższy drugi palec, a nie takie kaczuszki 😂) i latynoska pupę to się wkurzyłam i dałam sobie spokój, bo to nie było fair. Szczególnie, że za bardzo nie wiedział co z tymi 12cm robić robić. Aa tu wystarczyłaby technika. 🙄
I akurat to mu powiedziałam. Panie, obraza śmiertelna. 😂
A załatwiłam to delikatnie.
PS: trochę, jak zwykle u mnie, nagmatwalam 🙈
 

chrupka

Biegły Uwodziciel
co tak nagle wyskoczyłeś z tym kutasem? przecież to nie twój problem tylko znajomego. Serio nigdy nie wyśmiałam faceta ze względu na jego rozmiar, a że niestety sam miałeś takie złe doświadczenie to nie znaczy że każdą można wrzucić do jednego worka. Odpuść sobie bo to tylko zniechęci ciebie do kobiet.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
mrumru, uderzyłaś go mocniej niż w jaja tym stwierdzeniem o jego rozmiarze i braku techniki, jakby sam nie wiedział po co go ma
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry