• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bez zębów

Marcin77

Cichy Podglądacz
Macie jakieś doświadczenia z partnerami bez zębów? Lub z dużymi ubytkami uzębienia? 🙂
Tak,mialem.Podobala mi sie laska wiec umowilem sie na godzinke.Jak sie usmiechnela,wyszlo z nie ma jedynki.:D:DPrzez cala godzine sie smialem inie moglem sie kupic na sexie i dlatego zawsze dobrze wspoinam wycieczke do Kambodzy.)

A tak na serio to ....jak mozna nie miec zebow?Dla mnie to brak szacunku dla samego siebie.Dentysta to lo lekarz jak kazdy inny.Wizyta raz w roku nie uwlaszcza naszej godnosci a wiercenie i inne zabiegi sa teraz praktycznie bezbolesne.
Wypadek?To tez nie tlumaczenie,wstawic mozna nowe.
Niewyobrazam sobie pocalunkow z taka osoba.
 
A

artkam

Guest
Tak,mialem.Podobala mi sie laska wiec umowilem sie na godzinke.Jak sie usmiechnela,wyszlo z nie ma jedynki.:D:DPrzez cala godzine sie smialem inie moglem sie kupic na sexie i dlatego zawsze dobrze wspoinam wycieczke do Kambodzy.)

A tak na serio to ....jak mozna nie miec zebow?Dla mnie to brak szacunku dla samego siebie.Dentysta to lo lekarz jak kazdy inny.Wizyta raz w roku nie uwlaszcza naszej godnosci a wiercenie i inne zabiegi sa teraz praktycznie bezbolesne.
Wypadek?To tez nie tlumaczenie,wstawic mozna nowe.
Niewyobrazam sobie pocalunkow z taka osoba.
Pracowalem z jednym typkiem co wyrwal kijem w twarz podczas interwencji. Zlamana szczeka, 80% zebow stracone. Kilka operacji. Zanim mogl wstawic sobie nowe biegal prawe 3 lata bez zebow. Jesli jeszcze raz chcesz wspomniec o braku szacunku do samego siebie zastanow sie nie istnieja inne powody utraty uzebienia niz ten brak szacunku.
 
Mężczyzna

LikeFirstStep

Nowicjusz
Niektórzy genetycznie mają problem z wypadaniem zębów w młodym wieku. Osobiście kojarzę osobę, która po 30 już nosiła protezę. Akurat w jej przypadku nie wiem czy były to uwarunkowania genetyczne, może jakaś choroba, ale protezę nosi.
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Weź!!! Nigdy bym z takim na randkę ani do łóżka nie poszła! Ba nidgy taki koles by mnie ani moją cipkę nie lizną i nie pocałował. Fuj! Zero szacunku do siebie do wlasnego zdrowia i zero higieny. Otwiera taki buzie i mamy szambowiarę zamiast jamy ustnej.
Tak ja jestem z tych co ma fioła na punkcie stomatologów i dbania o ząbki i uśmiech.
Wypełnienia maja byc, prochnica wyleczona, szczoteczka i nitka i plyn w reke i do ust, a x2 razy do roku szorować do higiennistki na higienizację. Nie ma zmiłuj!!! Błagam Polki i Polacy, wzorujmy się w tym aspekcie na Skandynawach.
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Oczywiscie mowie tutaj o standardowym normalnym zdrowym Bolku i Lolku Kowalskim oraz o przecietnej Jessice i Grazynie.
Ci ktorzy maja problemy zdrowotne i problemy to rozumiem i nie szuję na Nich
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry