• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

BDSM w małżeństwie /związku

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Czy są takie małżeństwa? A jeśli tak to jak wyglądają relacje między partneramii życie seksualne?
Zapraszamy do dyskusji 🙂
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Czy są takie małżeństwa?
Troche dziwne pytanie, gdyz odpowiedz jest oczywista :)

Ile ludzi tyle preferencji, wiec sa małzenstwa i zwiazki tzw. waniliowe oraz inne praktykujace wybrana forme z szerokiego wachlarza, jaki oferuje owo BDSM. Taki zwiazek moze niczym sie nie roznic od innych, zalezy jak sie para dogada i w jakim srodowisku sie obraca (znajomi itp) Czyli np. u cioci na imieninkach podrecznikowa zona i maz a za drzwiami własnego mieszkania jedno z nich zakłada fartuszek (niekoniecznie kobieta) ;)
 
Kobieta

OnaOn

Cichy Podglądacz
Mamy zabawki do bdsm , uprawiamy ostry sex , Wiąże go i

Mamy zabawki do bdsm , uprawiamy ostry sex , Wiąże go i bzykam
Witam. Super się bawicie. Mnie żona również bzyka i poniewiera mną, tak na zmianę. Zaczęliśmy spełniać fantazje Nasze pod warunkiem, że jeśli ja lub Ona coś chcemy, to ta druga osoba również musi na Sobie doświadczyć i tak się zaczęło. Robi kurewke ze mnie i zmiana.....moja fantazja jest taka, by komuś to pokazać, robimy przy tym foty i video lub w kamerce i też na żywo.
Pozdrawiam serdecznie i jeśli masz ochotę, to chętnie pokaże Siebie i Nas i również mogę pokazać, jak sam Siebie zajeżdżam wibro itd.
 

And

Nowicjusz
Czwarty kolejny dzien dlugiego weekendu i kolejny dzien tresury. Nie ma to jak dwie kobiety nad toba dominuja. Ale nastepnym razem zamiana. To ja bede mial nad nimi wladze i beda spelniac wszystkie moje zachcianki.
 

And

Nowicjusz
Bez wzgledu na role jaka odgrywam czy to ulegla czy dominujaca to ich przewaga ilosciowa jest ich wielkim atutem i wielka radocha dla mnie. Super jest sluzyc dwom dominom albo miec dwie suczki ktore robia wszysto by bylo tobie dobrze. Trudno powiedziec ktory wariant wole.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Bez wzgledu na role jaka odgrywam czy to ulegla czy dominujaca to ich przewaga ilosciowa jest ich wielkim atutem i wielka radocha dla mnie. Super jest sluzyc dwom dominom albo miec dwie suczki ktore robia wszysto by bylo tobie dobrze. Trudno powiedziec ktory wariant wole.
I Zawsze jesteś wygrany we wszystkich wariantach. Gratuluję zadowolenia i udanego seksu:LOL:
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Bez wzgledu na role jaka odgrywam czy to ulegla czy dominujaca to ich przewaga ilosciowa jest ich wielkim atutem i wielka radocha dla mnie. Super jest sluzyc dwom dominom albo miec dwie suczki ktore robia wszysto by bylo tobie dobrze. Trudno powiedziec ktory wariant wole.
To raczej zabawa, czy jesteście wszyscy bardzo elastycznymi switchami? Nie zaprzeczam zabawa pyszna, ale żaden naturalny i zadeklarowany dom nie pozwoli się zdominować 😉
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
Moja lubi być zdominowane a do tego jak się zwiąże ręce i założy opaskę na oczy to można zabawę urozmaicić. Dodając do tego zabawki do bdsm i zdominowanie jest fajnie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry