• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Anal

Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Jeśli zabawy analne to tylko po rimmingu i dobrej rozgrzewce. Wcześniej lepszy klasyczek z koreczkiem albo koralikami w środku, to jeszcze bardziej rozluźni drugi plac zabaw. 😃 Koraliki dobrze jest powoli wyciągać kiedy partnerka dochodzi - efekt wow gwarantowany, a przejście do analej części jest jeszcze lepsze.
 
Kobieta

Cassie

Cichy Podglądacz
Domyślam się, że jednak jest to ogromne spaczenie z mojej strony
Wcale nie jest za dużo. Ja bym tak bardzo chciała, aż żałuje ze taka kombinacja nie przyszła mi do głowy wcześniej 🤭 sikać na faceta i jednocześnie mieć lizana druga dziurke to marzenie po prostu. Zdarzyło mi się kiedyś, ze chłopak nawet minetki mi nie robił, zajmował się tylko pupa, ale za to jak 🤭 ale to tez w ramach zabawy w dominację było. Ja lubię anal, bo jest perwersyjny, branie i zalewanie w dupe bardziej psychicznie działa, niż fizycznie. Za długo nie wytrzymuje właśnie z fizycznego powodu.
 
Mężczyzna

Xmaniak

Cichy Podglądacz

Cześć do tej pory myślałem że jest ze mną coś nie tak bo kręci mnie takie zabawy w obie strony. Lubię jak kobieta wsadza mi paluszek do tyłka i pięści coraz mocniej i mocniej..... Zawsze robię sobie lewatywę aż leci czysta woda, używam końcówki do prysznica nic się nie dzieje, oczywiście letnią wodą i małe ciśnienie. Nie miałem jeszcze żadnych zabawek w sobie, ale może kiedyś się przekonam. Co do partnerki to mógł bym lizać jej perskie oko godzinami. Nie wiem czemu strasznie mnie to podnieca. W życiu codziennym ciężko jest znaleźć partnerkę co lubi tego typu zabawy. Ale trzeba próbować. Miłego analnego wieczoru.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
AnalnaAnetka Anal z byłą Opowiadania erotyczne 6
G Pierwszy anal Seks 2
M Soczysty anal Seks fotki i filmy 1
G Anal-wytrysk Fantazje erotyczne 18
1 Chciałbym spróbować namówić dziewczynę na anal Porady seksualne 21

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry