• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

50 lat

Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
To zależy od sytuacji, mało info podałeś jak to wygląda. A czemu miała by nie zgodzić? Ja nie raz spotykałem się z dojrzałymi Kobietami z małych miejscowości będąc młodym chłopakiem. Z nimi przeważnie jest tak że to że są z małych miejscowości jest barierą w rozpoczęciu poszukiwań, zainicjowaniu czegokolwiek, natomiast jeśli Ty przejmiesz pierwsze skrzypce bardzo prawdopodobne że ulgenie i puści wodze porządania.
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
Czy 50 letnia wdowa mieszkająca na wsi zgodzi się na sex z młodszym?
A to zależy od kobiety :) Ja znam jedną wdowę i parę rozwódek, wdowa lubi się bzykać, jedna z rozwódek też. Mało tego, ja znam 54-letnią mężatkę, która lubi puszczać się z mężczyzną młodszym od niej o około 23 lata.
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
A to zależy od kobiety :) Ja znam jedną wdowę i parę rozwódek, wdowa lubi się bzykać

I bardzo dobrze, żałoba w sercu nie musi kompletnie przenosić się na dolne partie ciała 🤭
Gdzieś ostatnio czytałam, że seksualność jest też formą zdrowienia mentalnego, więc na zdrowie 😊
jedna z rozwódek też.
Czas poinformować resztę grupy, że dobry seks zaczyna się po rozwodzie właśnie 😄
Mało tego, ja znam 54-letnią mężatkę, która lubi puszczać się z mężczyzną młodszym od niej o około 23 lata.
No. Facet w jej wieku gania za małolatami, przy których znowu mu się chce, a ona spełnia się erotycznie z takim, co dużo i długo może. Same plusy 😄
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
I bardzo dobrze, żałoba w sercu nie musi kompletnie przenosić się na dolne partie ciała 🤭
Gdzieś ostatnio czytałam, że seksualność jest też formą zdrowienia mentalnego, więc na zdrowie 😊

Czas poinformować resztę grupy, że dobry seks zaczyna się po rozwodzie właśnie 😄

No. Facet w jej wieku gania za małolatami, przy których znowu mu się chce, a ona spełnia się erotycznie z takim, co dużo i długo może. Same plusy 😄
Ja jestem po rozwodzie od ponad dwóch lat, i korzystam sobie z życia :) Dokładnie, dobry seks zaczyna się po rozwodzie, ja mam 52 lata i jeszcze chcę się wyszumieć ;-)
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Ja jestem po rozwodzie od ponad dwóch lat, i korzystam sobie z życia :) Dokładnie, dobry seks zaczyna się po rozwodzie, ja mam 52 lata i jeszcze chcę się wyszumieć ;-)
Bo społeczeństwo jako ogół ma dziwne myślenie, ze jak kobieta osiąga pewien wiek to magicznie się chyba przeistacza z kobiety i istoty obdarzonej popędem w multifunkcyjne urządzenie zajmujące się uszczęśliwianiem partnera i dzieci. Przecież to nie po bożemu, jak to tak można. 🫣
A jak samiec w tym samym wieku gania za dupami młodszymi od siebie o polowe, to nie ma problemu 😂 Ot, hipokryzja.
Mnóstwo facetów w moim wieku lubi umawiać się ze starszymi kobietami, a zapytani o główny powód prawie zawsze mowia jedno: te kobiety wiedzą, czego chcą w łóżku, bawią się seksem i potrafią też zaspokoić potrzeby faceta. 🤷🏻‍♀️😀
Ach, No i można kończyć w środku bez stresu. 😅😂
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Bo społeczeństwo jako ogół ma dziwne myślenie, ze jak kobieta osiąga pewien wiek to magicznie się chyba przeistacza z kobiety i istoty obdarzonej popędem w multifunkcyjne urządzenie zajmujące się uszczęśliwianiem partnera i dzieci. Przecież to nie po bożemu, jak to tak można. 🫣
A jak samiec w tym samym wieku gania za dupami młodszymi od siebie o polowe, to nie ma problemu 😂 Ot, hipokryzja.
Mnóstwo facetów w moim wieku lubi umawiać się ze starszymi kobietami, a zapytani o główny powód prawie zawsze mowia jedno: te kobiety wiedzą, czego chcą w łóżku, bawią się seksem i potrafią też zaspokoić potrzeby faceta. 🤷🏻‍♀️😀
Ach, No i można kończyć w środku bez stresu. 😅😂
Stąd powiedzenie "na starej pi**czy mlody ch**j się ćwiczy". I wszyscy mówią to z zadowleniem. XD
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
Bo społeczeństwo jako ogół ma dziwne myślenie, ze jak kobieta osiąga pewien wiek to magicznie się chyba przeistacza z kobiety i istoty obdarzonej popędem w multifunkcyjne urządzenie zajmujące się uszczęśliwianiem partnera i dzieci. Przecież to nie po bożemu, jak to tak można. 🫣
A jak samiec w tym samym wieku gania za dupami młodszymi od siebie o polowe, to nie ma problemu 😂 Ot, hipokryzja.
Mnóstwo facetów w moim wieku lubi umawiać się ze starszymi kobietami, a zapytani o główny powód prawie zawsze mowia jedno: te kobiety wiedzą, czego chcą w łóżku, bawią się seksem i potrafią też zaspokoić potrzeby faceta. 🤷🏻‍♀️😀
Ach, No i można kończyć w środku bez stresu. 😅😂
Mój były mąż jeszcze przed rozwodem uciekł do sporo młodszej koleżanki z pracy, a to części społeczeństwa nie przeszkadza :) Ja natomiast do nikogo nie uciekłam i nie mam zamiaru znowu wychodzić za mąż, teraz chcę korzystać z uroków życia i smakować sporo młodsze ode mnie owoce ;-)

A ile masz lat, jeśli mogłabym przypytać? ;-)
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Mój były mąż jeszcze przed rozwodem uciekł do sporo młodszej koleżanki z pracy, a to części społeczeństwa nie przeszkadza :)
Typowe. Współczuję 😕
Ja natomiast do nikogo nie uciekłam i nie mam zamiaru znowu wychodzić za mąż, teraz chcę korzystać z uroków życia i smakować sporo młodsze ode mnie owoce ;-)
I bardzo mnie się podoba takie podejście!
A ile masz lat, jeśli mogłabym przypytać? ;-)
Będzie 29 w listopadzie 💀😶🌫️
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Mój były mąż jeszcze przed rozwodem uciekł do sporo młodszej koleżanki z pracy, a to części społeczeństwa nie przeszkadza :) Ja natomiast do nikogo nie uciekłam i nie mam zamiaru znowu wychodzić za mąż, teraz chcę korzystać z uroków życia i smakować sporo młodsze ode mnie owoce ;-)
Smutne. Dlaczego faceci są tacy głupi jak mają wierne żony? Dla mnie to największa głupota...
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
Typowe. Współczuję 😕

I bardzo mnie się podoba takie podejście!

Będzie 29 w listopadzie 💀😶🌫️
Hmm, myślałam że jesteś sporo starsza :) Sorki. 29 lat to młody wiek, ale ja np nie miałabym oporów aby umówić się z mężczyzną w twoim wieku, albo z młodszym ;-)

"Mnóstwo facetów w moim wieku lubi umawiać się ze starszymi kobietami, a zapytani o główny powód prawie zawsze mowia jedno: te kobiety wiedzą, czego chcą w łóżku, bawią się seksem i potrafią też zaspokoić potrzeby faceta.
Ach, No i można kończyć w środku bez stresu. 😅😂".

Ja wiem czego chcę, lubię się bawić i zaspokajać potrzeby mężczyzny, ale sama też chcę być zaspokajana :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry