• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.
  • Cytuj tylko wtedy, gdy to konieczne. Aby odpowiedzieć użytkownikowi, użyj @nazwa_użytkownika.

Opalanie sie nago

Kobieta

AniaW23

Cichy Podglądacz
Ja opalam się tylko topless, trochę solarium trochę działka więc na plaży tylko relaks a nie leżenie i opalanie , nie wyobrażam sobie być opalona w " paski" zdejmując stanik i dwa białe światła 🤣 aż śmieszne wygląda taka opalenizna
Ja również uwielbiam opalać się topless choć takie bielutkie piersi wyglądają zabawnie :)
 
Kobieta

Renata

Nowicjusz
Są takie dni, kiedy człowiek przypomina sobie, że ubrania są trochę przereklamowane.
Leżałam dziś na słońcu. Żar lał się z nieba, powietrze praktycznie stało w miejscu, a skóra po kilku minutach zaczynała być gorąca od samego dotyku ręcznika. Pot spływał powoli po plecach i pośladkach, lepki i leniwy, jakby nawet on nie miał siły się spieszyć.
Najbardziej lubię ten moment, kiedy pojawia się lekki wiatr. Niby nic. Kilka chłodniejszych podmuchów na rozgrzanej skórze, włosy przesuwające się po ramionach, odrobina chłodu tam, gdzie przed chwilą było tylko gorąco.
I wtedy człowiek przypomina sobie, że ciało potrafi sprawiać przyjemność zupełnie samo z siebie. Bez planu, bez drugiej osoby i bez całej tej otoczki, którą zwykle nazywamy namiętnością.
Czasem wystarczy słońce, trochę ciszy i kilka minut, kiedy nikt niczego od nas nie chce.
 
Kobieta

Renata

Nowicjusz
Dziś kolejna fala upałów, więc podjęłam jedyną rozsądną decyzję — wzięłam wolne.
Hektar działki ma jedną ogromną zaletę. Sąsiedzi nic nie widzą, a człowiek nagle przypomina sobie, że latem ubrania są raczej opcjonalne, więc od rana nic nie ogranicza mi duchu. 😉
Leżak już stoi, basen czeka, a jeśli ktoś będzie mnie dziś szukał, to raczej mnie nie znajdzie.
Są takie dni, kiedy jedynym planem powinno być słońce, trochę zimnej wody i ten przyjemny moment, kiedy człowiek przestaje się przejmować wszystkim dookoła.
A jeśli wraz z upałem przyjdzie ochota na coś więcej, to przecież lato jest od tego, żeby sobie czasem pozwolić. 😉
 
Mężczyzna

matt222

Cichy Podglądacz
Dziś kolejna fala upałów, więc podjęłam jedyną rozsądną decyzję — wzięłam wolne.
Hektar działki ma jedną ogromną zaletę. Sąsiedzi nic nie widzą, a człowiek nagle przypomina sobie, że latem ubrania są raczej opcjonalne, więc od rana nic nie ogranicza mi duchu. 😉
Leżak już stoi, basen czeka, a jeśli ktoś będzie mnie dziś szukał, to raczej mnie nie znajdzie.
Są takie dni, kiedy jedynym planem powinno być słońce, trochę zimnej wody i ten przyjemny moment, kiedy człowiek przestaje się przejmować wszystkim dookoła.
A jeśli wraz z upałem przyjdzie ochota na coś więcej, to przecież lato jest od tego, żeby sobie czasem pozwolić. 😉
przypuszczam, że po tym co własnie napisałaś, to wielu chciałoby Cię znaleźć
 
Mężczyzna

Mich_24

Cichy Podglądacz
Dobrze, że w niedzielę się zapowiada również piękna pogoda. Można będzie się wybrać na Bronisławów pierwszy raz w sezonie 😁
 
  • Like
Reactions: And
Mężczyzna

gregor56

Cichy Podglądacz
Od dłuższego czasu kręci mnie nagość od kilku lat jeżdżę do Chorwacji lecz nie byłem blisko takich plaż dla nudystów.
Tym razem jestem na wyspie KRK i mam blisko na plażę FKK , dziś miałem okazję zdjąć kąpielówki i się opalać oraz kąpać.
 
Mężczyzna

Arno45

Biegły Uwodziciel
Działka, fajna sprawia a kto widzi nie martwi o siebie, jak mu orEszkadza jegonproblem, jak coś zobaczy jego zysk, mi/nam nie przeszkadza
 
Kobieta

Renata

Nowicjusz
Dzisiejszy upał jest już na tym etapie, kiedy człowiek przestaje walczyć z temperaturą i po prostu jej się poddaje.
Basen miał dawać ochłodę, ale po całym dniu słońca woda jest prawie tak samo ciepła jak powietrze. Człowiek wchodzi do niej bardziej z przyzwyczajenia niż dla ulgi.
Przy takich temperaturach ubrania stają się mocno umowne.Leżałam dziś chwilę na brzegu basenu i pomyślałam, że są takie rodzaje gorąca, których żadna woda nie potrafi schłodzić. Człowiek niby szuka ochłody, a jednocześnie nie chce jej do końca znaleźć.
Sąsiad wyjątkowo często krząta się ostatnio przy płocie. Być może upał działa nie tylko na mnie. 😉
I przyznam, że dochodzę dziś do tego basenu zdecydowanie częściej, niż jest to konieczne. Chociaż mam wrażenie, że zdecydowanie przyjemniej byłoby jednak dochodzić w basenie. 😉
Lato ma jedną zaletę — pozwala udawać, że to wszystko przez temperaturę.
 
Mężczyzna

amt93

Cichy Podglądacz
Jako że mam roboczy weekend, więc większość czasu poza domem, a dla lżejszego znoszenia upału żonę i młodego wywiozłem na wieś do jej rodziców, to po fajrancie wjedzie mały chill w Kryspinowie...
 
Mężczyzna

KundelBI

Seks Praktykant
Dzień dobry. Planuję na tygodniu wypad na plażę WZ do Warszawy. Chętnie zabiorę z Radomia lub okolic Panią lub parę. Bez podtekstów. Składka na paliwo, wspólny wyjazd a co dalej to wyjdzie "w praniu". Preferowany kontakt na priv, później rozmowa telefoniczna lub gdzieś przy kawie albo drinku
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry