Ok, choć to smutne mimo wszystko. Chyba nie może znaleźć nikogo kto dostarczał mu tyle emocji.Sam mi to zasugerował.
"Biedak" nadal coś do Ciebie czuje. Nie może mieć z Tobą seksu, ale nadal chce z Tobą być.


Ok, choć to smutne mimo wszystko. Chyba nie może znaleźć nikogo kto dostarczał mu tyle emocji.Sam mi to zasugerował.
Dla Ciebie może i smutne ale jego coś widocznie w tym musi kręcić. Bo tak czytam wątek i są faceci których po prostu to podnieca. Chyba by sobie krzywdy sam nie robił?Ok, choć to smutne mimo wszystko. Chyba nie może znaleźć nikogo kto dostarczał mu tyle emocji.
"Biedak" nadal coś do Ciebie czuje. Nie może mieć z Tobą seksu, ale nadal chce z Tobą być.
Pachnie mi tęsknota za Toba i desperackim pragnieniem odzyskania choćby cząstki Ciebie. To smutne, bo czasem trzeba zostawić przeszłosć w tyle i pozamykać stare sprawy.Dla Ciebie może i smutne ale jego coś widocznie w tym musi kręcić.
Nie znam go, to nie wiem. Ludzie potrafią sobie robić krzywdę. Niektórzy nawet samobójstwo popełniają.Bo tak czytam wątek i są faceci których po prostu to podnieca. Chyba by sobie krzywdy sam nie robił?
Dlatego ciekawi mnie opinia facetów którzy w takich relacjach są, znam pary w podobnych związkach ale to za mało aby mieć pełnię obrazu. Jeżeli jemu ten układ sprawi przyjemność to mi tym bardziej bo będę robiła to co lubię i nie będę nikogo krzywdziła.Pachnie mi tęsknota za Toba i desperackim pragnieniem odzyskania choćby cząstki Ciebie. To smutne, bo czasem trzeba zostawić przeszłosć w tyle i pozamykać stare sprawy.
Nie znam go, to nie wiem. Ludzie potrafią sobie robić krzywdę. Niektórzy nawet samobójstwo popełniają.
A może jest masochistą?
I tak powinno byćJeżeli jemu ten układ sprawi przyjemność to mi tym bardziej bo będę robiła to co lubię i nie będę nikogo krzywdziła.
Raczej, ale moze byc. Zalezy jak to wszystko ma poukladane w glowie i co go nakreca. Z 1 strony moze byc to troche masochistyczne mentalnie bo ten kochanek moze byc: lepszy, silniejszy, lepiej zbudowany, lepszy w lozku. Zazdrosc przeplatajaca sie z ponizeniem, ze kobieta na ktorej nam zalezy wybiera do lozka innego i czerpie z tego niesamowita frajde.Dlatego ciekawi mnie opinia facetów którzy w takich relacjach są, znam pary w podobnych związkach ale to za mało aby mieć pełnię obrazu. Jeżeli jemu ten układ sprawi przyjemność to mi tym bardziej bo będę robiła to co lubię i nie będę nikogo krzywdziła.
Raczej masochistą nie jest , jednak nie siedzę w jego głowie , nie wiem co myśli stąd moje rozmyślania.
Kiedyś przyłapał mnie na zdradzie z czarnoskórym, dwa razyRaczej, ale moze byc. Zalezy jak to wszystko ma poukladane w glowie i co go nakreca. Z 1 strony moze byc to troche masochistyczne mentalnie bo ten kochanek moze byc: lepszy, silniejszy, lepiej zbudowany, lepszy w lozku. Zazdrosc przeplatajaca sie z ponizeniem, ze kobieta na ktorej nam zalezy wybiera do lozka innego i czerpie z tego niesamowita frajde.
Moze byc tez tak, ze zwyczajnie go ten widok zdrady podnieca,lub sama wiedza o niej bez tej otoczki masochistycznej.
Musisz go spytac co go w tej sytuacji nakreca wtedy bedziemy miec pewnosc.
Ciekawe, że to ty zakończyłaś, a nie on i to po pierwszym razieKiedyś przyłapał mnie na zdradzie z czarnoskórym, dwa razy. Był w stanie mi wybaczyć, to ja wtedy zakończyłam związek.
On jest bardzo opanowanym facetem, widocznie naprawdę coś do mnie czuje.Ciekawe, że to ty zakończyłaś, a nie on i to po pierwszym razie
Może twoje przeciwieństwo?On jest bardzo opanowanym facetem, widocznie naprawdę coś do mnie czuje.
Tak , ja jestem bardziej emocjonalna, łatwiej mnie wyprowadzić z równowagi, ulegam chwili. Zresztą chyba już o tym co nieco wiesz.Może twoje przeciwieństwo?Nie wiem. Zgaduję
![]()
Tak, ale nie chce nic ujawniać tu o tobie. Wolę by to o chcesz ujawnić wypłynęło od Ciebie.Tak , ja jestem bardziej emocjonalna, łatwiej mnie wyprowadzić z równowagi, ulegam chwili. Zresztą chyba już o tym co nieco wiesz.
Dzięki za dyskrecję ale jeżeli ma to związek z tematem to śmiało możesz "ujawniać" . Co mi tam.Tak, ale nie chce nic ujawniać tu o tobie. Wolę by to o chcesz ujawnić wypłynęło od Ciebie.
Motywy dla których pary znalazły się w relacji cuckold są przeróżne i trudno tu o wspólny mianownik. U nas to wyewoluowało jako kolejna forma naszego seksu, kolejne doznania. Ale są układy w których jest to forma dominacji, niekiedy połączone z dominacją psychiczną, jakimiś formami poniżania męża "rogacza".Dla Ciebie może i smutne ale jego coś widocznie w tym musi kręcić. Bo tak czytam wątek i są faceci których po prostu to podnieca. Chyba by sobie krzywdy sam nie robił?
Właśnie takiej relacji chciałabym uniknąć tzn. takiej w której jedna strona czuje się niekomfortowo. Akurat w tej sytuacji jestem stroną która ustala warunki więc też mam na sobie odpowiedzialność za kierunek w jakim to będzie zmierzało.Motywy dla których pary znalazły się w relacji cuckold są przeróżne i trudno tu o wspólny mianownik. U nas to wyewoluowało jako kolejna forma naszego seksu, kolejne doznania. Ale są układy w których jest to forma dominacji, niekiedy połączone z dominacją psychiczną, jakimiś formami poniżania męża "rogacza".
Wszystko ok, jeśli taka relacja wszystkim sprawia przyjemność i znajdują w tym to co ich w seksie kręci.
Gorzej jeśli np. facet w jakimś stopniu godzi się na taki układ nieco pod swego rodzaju przymusem, tj. kocha swoją partnerkę i wie, że aby nadal z nią być musi zaakceptować jej "skoki w bok". Tu miałbym wątpliwość, czy to jest zdrowy układ na dłuższą metę.
Nie twierdzę, że u Was jest taka sytuacja, sama musisz to przeanalizować.
Żeby było jasne ja nie monetyzuję seksu z czarnoskórymi mężczyznami, jestem w stanie się sama utrzymać. A jeżeli będzie chciał mi zrobić prezent to przekaże pieniądze na dowolną fundację pomagającą imigrantom z Afryki.Tzn liczysz na korzysci finansowe z tego związku? On będzie Cię utrzymywał lub płacił za oglądanie takich twoich zabaw z czarnymi?
Zawsze możesz o tym porozmawiać z żonąCześć. Ja też chciałbym poznać kogoś kto byłby chętny do rozmowy na temat cuckoldu. Strasznie mnie kręci ta tematyka. Mam żonęZapraszam do rozmowy.
To dobre na początekZawsze możesz o tym porozmawiać z żoną.
| Rozpoczęty przez | Tytuł | Forum | Odp | Data |
|---|---|---|---|---|
| R | Prawdziwe cuckold | Opowiadania erotyczne | 5 | |
|
|
Łódź Trójkąt/ Cuckold | Seks | 1 | |
|
|
Nowe oblicze mężczyzny – cuckold, uległość, lęk i potrzeba kontroli | Seks | 30 | |
| B | Cuckold czy to najlepsze doświadczenie ? | Fetysze i perwersje | 4 | |
| Ł | Cuckold | Ogłoszenia | 3 |