• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

Grubykutas

Nowicjusz
Moją fantazja był sex z bratową. Udało mi się to gdy brat był za granicą a my byliśmy na urodzinach jej rodzicow. Wiadomo alkochol swoje zrobił, po kilku kieliszkach wystarczyło dotknąc pośladków jej i w drodze powrotnej do domu było już całowanie
 
Mężczyzna

Norweg

Nowicjusz
Moje fantazje erotyczne. Była żona jak szczerze o nich pogadałem i potrzebach tak na luźno żeby wiedzieć. Stwierdziła, że jestem zbok i pojeb. Powiedzcie czy rzeczywiście dziwne czy ona była taka sztywna i nudna.
* Fajna gra wstępna, taniec jak by miała ubrane czarne blyscze rajstopy i sexy body
*Lodzik bez zapowiedzi w losowych momentach dnia, nocy i miejsca
* Sex w przymierzalni nawet szybki czy innym miejscu
* Zabawy BDSM. Jakieś wiązania i tego typu sprawy
 
Mężczyzna

Norweg

Nowicjusz
Przezylem ostatnio piekna fantazje pojechalem z moja pania do pieknego osrodka wypoczynkowego (sauny .thermalne baseny. jakuzii.). Dzien byl wspanialy dziesiatki nagich kobiet I mezszczyzn w powietrzu czuc bylo sex. W pewnym momencie gdy sie zciemnilo w basenie moja pani usiadla na mojego stojacego kutasa I zaczela ujezdzac . Czulem sie nieziemsko wokolo plywali ludzie a my sie rznelismy gdy juz dochodzilem moja pani zanorkowala I polknela cala zawartosc z mojego kutasa. Oczywiscie po powrocie do domu uprawialismy sex jeszcze kilka razy.
Bardzo fajnie. Można dołączyć do twojej pani żeby miała 2 na wychowaniu ?
 
Mężczyzna

Norweg

Nowicjusz
Hej jestem tu nowa a ja mam problem z fantazjami bo gdy tylko zaproponuje jakas swoja fantazje mojemu partnerowi nigdy sie nie zgadza:(
Wiem jakie to uczucie :( była żona jak szczerze o nich pogadałem i potrzebach tak na luźno żeby wiedzieć. Stwierdziła, że jestem zbok i pojeb. Dla niej jedyny sex to klasyczny ew na pieska i noc innego. Nie chciała nawet słyszeć o innych pozycjach czy zabawach albo jakiś fajnych grach wstępnych. Przez pewien czas myślałem, że rzeczywiście jestem ja dziwny u wgl. No ale po kilku przemyśleniach to fajnie jest się bawić konwekcja sexy i gry wstepnej, eksperymentować i się tym bawić. Ile można tylko klasycznie i od świat na pieska. Co o tym sądzicie. A ja tylko chciałem pogadać coś urozmaici i się pobawić
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Moje fantazje erotyczne. Była żona jak szczerze o nich pogadałem i potrzebach tak na luźno żeby wiedzieć. Stwierdziła, że jestem zbok i pojeb. Powiedzcie czy rzeczywiście dziwne czy ona była taka sztywna i nudna.
* Fajna gra wstępna, taniec jak by miała ubrane czarne blyscze rajstopy i sexy body
*Lodzik bez zapowiedzi w losowych momentach dnia, nocy i miejsca
* Sex w przymierzalni nawet szybki czy innym miejscu
* Zabawy BDSM. Jakieś wiązania i tego typu sprawy
Czytam, czytam i nie rozumiem co się jej w tym nie podobało? Jak wygladał Wasz codzienny seks?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry