• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Kobieta

TylkoMy

Nowicjusz
Witam.
W tym temacie wypisujcie swoje zrealizowane fantazje erotyczne, czyli co już przeżyliście, zrobiliście :)

Moje zrealizowane fantazje:
- lodzik podczas jazdy
- sex na masce samochodu
- zabawy z wibratorem
- sex w miejscu publicznym

Marzy mi się trójkąt <3 Ale to raczej niemożliwe :(
Kobiecy trójkąt. Dawno temu. Teraz tylko mąż, ale za to szalejemy erotycznie bardzo.

Wrzesień tego roku. Niespodzianka dla męża. SexKawa. Umówione spotkanie po pracy na mieście. Przygotowałam się w pewnej galerii handlowej i tam też w pewnej kawiarni spotkaliśmy się. Miałam na sobie płaszczyk do połowy uda, bodystocking i szpilki. Usiedliśmy tak bym była tyłem do pozostałych. Rozpiełam płaszcz. Widok miny męża bezcenny. Ponad to było coś nie zaplanowanego. Kelner. On to dopiero musiał być w szoku gdy podszedł przyjąć zamówienie. Jakoś o tym zapomniałam. Pospieszyłam się z tym płaszczykiem. Nic to. Rozmowa, uśmiechy itp. Skończyliśmy kawę. Wychodzę pierwsza. Mąż czeka na kelnera by zapłacić. Wie, że będę na parkingu podziemnym. Daleko od wejścia. Zdjęłam płaszcz i schowałam go do auta. Przyszedł. Wypiłam się kazałam by mnie wylizał. Było zajebiście. Potem wszedł we mnie. Mmmmm jak było... Gdy dochodził wyszedł, ukucnęłam. Nie kochany, nie do ust. Skończ na biuście. Na tej koronce!
Dossałam tylko.
Taka zasiadłam na fotelu pasażera i pojechaliśmy do domku. Tam był ciąg dalszy. Fantastyczny ciąg dalszy.

Pozdrawiam
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Mini fantazja w ramach gry. Siedzę nagi na fotelu z twardym kutasem. Na oczach mam opaskę i jestem przywiązany. Naga partnerka wylizuje mi kutasa, potem go obciąga, następnie przystawia tyłek do mojej twarzy i każe mi go lizać. Cały czas mam zasłonięte oczy. Na końcu obciąga kutasa tak szybko, że spuszczam się jej do buzi.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Mini fantazja w ramach gry. Siedzę nagi na fotelu z twardym kutasem. Na oczach mam opaskę i jestem przywiązany. Naga partnerka wylizuje mi kutasa, potem go obciąga, następnie przystawia tyłek do mojej twarzy i każe mi go lizać. Cały czas mam zasłonięte oczy. Na końcu obciąga kutasa tak szybko, że spuszczam się jej do buzi.
Na oczach masz opaskę. Jakie ma w związku z tym znaczenie, czy partnerka jest goła? I skąd to wiesz?
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Teoretycznie może pobudzać go dotykając wybranymi partiami ciała… wtedy czy jest naga ma znaczenie. Plus on liże jej tyłek… przez spodnie trudno :)
Fakt, przez spodnie trudno. Może jednak być w stringach, odchylić wąski pasek materiału i szaleć. Czy będzie wtedy ubrana, czy naga?
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Dokładnie! Więc po co podkreślać w opisie fantazji, że jest naga?
Jeśli się o mnie ociera, i w pewnym momencie podstawia mi tyłeczek do twarzy, to trudno nie wiedzieć. A to, że jest naga mnie bardziej podnieca. No i nie mam tej opaski na sobie cały czas.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Mogę wyjść na pustaka ale w związku poprostu podnieca mnie nagi facet na mieszkaniu, wraca z pracy i zrzuca wszystko i tak sobie chodzi.Ale rozumiem że każdy ma coś swojego:)
Mnie też podnieca paradowanie nago, zarówno wtedy gdy ja to robię, jak i moja partnerka. Podniecają mnie różne rzeczy, w zależności od nastroju.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Ile masz lat?? A jak koleżanka się dowie??
Nie wiem jak zareagowałaby, gdyby się dowiedziała. Ale to było super podniecające oddawać się młodemu, gdy jego matka spała tuż obok. Spróbowałam z nim później jeszcze kilka razy. Za każdym razem było super. Wiadomo, młode, niezniszczalne ciacho😋 Ale nigdy tak super, jak wtedy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry