• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze największe sex rozczarowanie - kiedy miało być o wiele lepiej

Mężczyzna

33on

Nowicjusz
U mnie to chyba najgorzej bylo z zona moja pierwszy raz. Tzn popilismy troche znajomi pojechali do domu zostalismy we dwojke i tak po malu ja rozebralem badajac grunt najpierw reka w stanik itd krok po kroku az w samych majtkach zostalismy i poszlismy do pokoju z duzym lozkiem. Tam dokonczylem rozbieranie zaczely sie pieszczoty iii nic od alkoholu nie stanal 😂 ale dokonczylismy pare dni pozniej juz na trzezwo 😂
 
Mężczyzna

Podgladacz1233

Nowicjusz
Moje największe seks rozczarowanie to to forum, myślałem, że będzie tutaj więcej chętnych kobiet na zabawy a tak jak wszędzie prawie sami faceci. Eh... Życie 🤣😅

Kiedyś byłem z dziewczyną, która zupełnie nie umiała robić loda, tak mocno to robiła, że nie sprawiało mi przyjemności tylko bolało, reszta była ok, ale ten lodzik... Meh....
 
Mężczyzna

obij_mi_jaja_a_cię_zerżnę

Cichy Podglądacz
Pamiętam, że mój totalnie pierwszy raz do pewnego stopnia mógłbym nazwać rozczarowaniem (a to niespodzianka) ponieważ okoliczności tak się złożyły, że podczas zabawy z koleżanką byłem tak zestresowany, że owszem stanął mi ale podczas penetracji za nic nie byłem w stanie się spuścić ;d. To było później o tyle zabawne, że między kolegami oczywiście śmialiśmy się kto dłużej wytrzyma, a z mojej strony wyszła taka sytuacja :LOL:
 
Kobieta

Angelika1990

Cichy Podglądacz
Czesc , trojkat ja mąż i koleżanka , ona była jak księżniczka , nie chciała obciagac ani lizać mi muszelki. :))) ja się bardzo starałam , mój facet tez ale w końcu opadł mu przy niej , zamówiliśmy jej taxi i dokończyliśmy sami i wyszło super. :))))
Wszyscy 3 po 30 lat - pierwszy trojkat .
Jeśli powtórzymy to tylko odpłatnie żeby wyszło zajebiscie .
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry