• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze największe sex rozczarowanie - kiedy miało być o wiele lepiej

Mężczyzna

obij_mi_jaja_a_cię_zerżnę

Cichy Podglądacz
Czas opowiedzieć wszystkim o swoich największych sex rozczarowaniach aby inni wiedzieli jakich zachowań unikać ;d. Napiszcie o sytuacjach, które wywołały u was niedosyt, zmieszanie bądź zażenowanie. Nie istotne czy sprawa dotyczyła ciała partnera/partnerki, jego/jej zachowania czy może akurat niespełnionych obietnic - wszystko co możecie uznać za wasze sex rozczarowanie. Zachęcam wszystkich do dzielenia się swoimi historiami oraz dyskusji :coffee:
PS. Dodatkowe plusy za szczegóły ;)
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
U mnie największym rozczarowaniem był klasyczny trójkąt,
Przygotowałem się staranie, świece, płatki róż i wszytko inne, żeby zrobić nastrój.
Zainwestowałem w najlepsze kremy i żele....
I po nasmarowaniu nimi prawej i lewej ręki nie było tak wspaniale jak sobie wyobraziłem 😉
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
U mnie największym rozczarowaniem był klasyczny trójkąt,
Przygotowałem się staranie, świece, płatki róż i wszytko inne, żeby zrobić nastrój.
Zainwestowałem w najlepsze kremy i żele....
I po nasmarowaniu nimi prawej i lewej ręki nie było tak wspaniale jak sobie wyobraziłem 😉
Ewidentnie zabrakło kadzidła :D "Klasyczny trójkąt" 🤣 Równoramienny!
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
U mnie największym rozczarowaniem był klasyczny trójkąt,
Przygotowałem się staranie, świece, płatki róż i wszytko inne, żeby zrobić nastrój.
Zainwestowałem w najlepsze kremy i żele....
I po nasmarowaniu nimi prawej i lewej ręki nie było tak wspaniale jak sobie wyobraziłem 😉
Klasyka gatunku.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Praktykują z ręką?
Z jaką ręką?! W ręce to Ty weź swój własny los, bo czekać to można długo a czasu nie kupisz, nie cofniesz i nie odzyskasz.
Kolega Opal pisze o nie poganianiu losu, ja śmię powtórzyć ogólnie znana frazę, że los sprzyja odważnym, od siebie dodam, że również aktywnym. Także do boju ... jak nie ta z lewej, to ta z prawej... tego kwiatu jest pół światu 😃
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Z jaką ręką?! W ręce to Ty weź swój własny los, bo czekać to można długo a czasu nie kupisz, nie cofniesz i nie odzyskasz.
Kolega Opal pisze o nie poganianiu losu, ja śmię powtórzyć ogólnie znana frazę, że los sprzyja odważnym, od siebie dodam, że również aktywnym. Także do boju ... jak nie ta z lewej, to ta z prawej... tego kwiatu jest pół światu 😃
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Z jaką ręką?! W ręce to Ty weź swój własny los, bo czekać to można długo a czasu nie kupisz, nie cofniesz i nie odzyskasz.
Kolega Opal pisze o nie poganianiu losu, ja śmię powtórzyć ogólnie znana frazę, że los sprzyja odważnym, od siebie dodam, że również aktywnym. Także do boju ... jak nie ta z lewej, to ta z prawej... tego kwiatu jest pół światu 😃
Złą wypowiedź cytowałem, odnosiłem się do tego, że wielu praktyków jest jeszcze prawiczkami :p
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Złą wypowiedź cytowałem, odnosiłem się do tego, że wielu praktyków jest jeszcze prawiczkami :p


OK, Barteq1, ustepuję przed doświadczeniem Piotrusia Pana:)Swej tezy o prawiczkach nie zmieniam, Zauważ jednak, że ten kwiat jest coraz mniej chetny żeby go zbierać:ROFLMAO: Wnioski musisz jednak wyciągnąc samodzielnie, Tak czy inaczej powodzenia;)
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Dawno temu, kiedy z moja kobietą jeszcze dojeżdżaliśmy do siebie i widywaliśmy raz na dwa tygodnie, postanowiłem przygotować się na jej przyjazd i zainwestowałem w gumki przedłużające stosunek. Kilka dni wcześniej wstrzymałem się od rękodzieła i kiedy przyjechała, z ochotą ruszyliśmy do łóżka. Założyłem gumkę i po ~20 sekundach strzeliłem. Wykosztowałem się na paczkę gumek które zapewniły mi 20 sekundowy stosunek. Od tego czasu nie wierzę w tego rodzaju cuda :(
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Dawno temu, kiedy z moja kobietą jeszcze dojeżdżaliśmy do siebie i widywaliśmy raz na dwa tygodnie, postanowiłem przygotować się na jej przyjazd i zainwestowałem w gumki przedłużające stosunek. Kilka dni wcześniej wstrzymałem się od rękodzieła i kiedy przyjechała, z ochotą ruszyliśmy do łóżka. Założyłem gumkę i po ~20 sekundach strzeliłem. Wykosztowałem się na paczkę gumek które zapewniły mi 20 sekundowy stosunek. Od tego czasu nie wierzę w tego rodzaju cuda :(
Ale to dobry znak. Symbol tego, że nie damy się tak łatwo prześcignąc technologii 😆 A może to o inny stosunek chodziło? Np relację długości przedramion do obwodu szyi? Sprawdzałeś, czy ręce nie urosły? ;) Żartuję :) Piękna historia :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry