• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zamiana partnerami - wasze doświadczenia

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Zapewne chodzi tu o motyw bzykania. Ale ja wykorzystam nieprzewidziana szerokośc zakresu tematu i będzie inaczej:p W młodości za butelke wina zamieniliśmy sie z kolegą dziewczynami.(ale nie bzykanie, tylko na stałe). Ona została potem jego żoną. Taka to zamiana partnerami:)
 

OchydnyRobak

Nowicjusz
Po jednej imprezie na moim ranczu, zamieniłem się z "przyjacielem" na samochody bo potrzebował terenówki na krótką wyprawę do pobliskiego rezerwatu, nie wiedziałem jednak, że w transakcji wiązanej wziął również moja niedoszła żonę. Samochód zwrócił, ale przyszłej żony przez dłuższy czas nie, pewnie gdzieś się zgubiła w lesie. Jego partnerka również została wówczas bez żadnej korzyści z wymiany. Po czasie jego partnerka do niego wróciła a moja niedoszła żona również próbowała powrócić do mnie.
Od tamtej pory wymieniam się tylko płytami i książkami, ale też mnie wkurza jak ludzie ich nie oddają.
 
Mężczyzna

NewExperiences

Cichy Podglądacz
Widzę że ktoś tutaj zaciekawiony różnymi wymianami.
Właśnie dostrzegłem tę fascynację. Ale to chyba nic złego. Ale najlepiej w takiej sytuacji nie oddalać się za daleko, to byłoby łatwiej upomnieć się potem o swoje. Idealnie pozostać w obrębie tego samego pomieszczenia. Poza łatwością odzyskania „mienia” ma to jeszcze kilka innych plusów.
 
Mężczyzna

On po 30 :)

Cichy Podglądacz
A nam się zdażyło już kilka razy ☺️ w sumie to bardzo bliscy nasi znajomi, przyjechali do nas na urodziny i od słowa do słowa poszło nie pamiętam już dokładnie o co , że nasze żony zaczęły się całować, tzn."ślimaczka" z języczkiem 😅😍 było na co popatrzeć 😆 A że znaliśmy się już dosyć długo to umówiliśmy się na następny weekend, z tym że miało się zakończyć na wspólnej kąpieli naszych żon, a wyszło jak wyszło, że zamieniliśmy się kobietami i wszystkim to odpowiadało 🫣😆troszku procentów za dużo 😂 jak narazie kilka takich spotkań było, ale czas pokaże co będzie dalej i z kim, bo jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ☺️
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry